Kino domowe do nietypowego pokoju + muzyka

ttpj

New member
Dzięki za odpowiedź henry1979. Planuje w tym tygodniu już zamówić sprzęt, przyznam że nie chce mi sie zbytnio szukać innych rozwiązań i chyba zdecyduje się jednak na TAV-906 + x2000 albo x1000. Natomiast jeśli chodzi o subwoofer to tu jeszcze sie zastanawiam.
 

ttpj

New member
Witam ponownie, sorry za post pod postem. Chciałem tylko poinformować że skorzystałem z oferty blackninja - szybko przeprowadzona transakcja, sprawnie, cena najlepsza jaką znalazłem. Polecam:)
Kupiłem zestaw z denonem x1000 + taga 906 - wrażenia póki co pozytywne, gra bardzo fajnie - szkoda że mieszkam w bloku, bo często chciałoby się posłuchać muzyki znacznie głośniej:)
Przed zakupem słuchałem jeszcze Audio Pro Avanto - dużo lepszy bas niż Taga, nie wybrałem ich głównie ze względu na troche większe wymiary. No i oszczędność kilkuset zł również była ważnym argumentem. Gdybym wybrał Audio Pro pewnie nie trzeba by było subwoofera, ale w sumie teraz subwoofer też nie jest tak palącą potrzebą. Dokupię go pewnie jesienią, gdy będzie więcej czasu na oglądanie filmów;)
Dziś podłączyłem sieć do amplitunera: radio internetowe super; sterowanie z ipada - na tą chwilę są mankamenty, na razie testuje jak ma to działać i mam nadzieję, że to przez tymczasowe rozwiązanie z serverem dlna na laptopie działa to nie do końca poprawnie. Planuję zmontować Media server oparty o raspberry pi w niedalekiej przyszłości, liczę że wówczas może ukażą się jakieś update do denon remote app.
Dodatkowo usunąłem stolik RTV i zmontowałem maskownicę z drzwiczkami i półeczkami na router, rasp pi itd.
34rum84.jpg


Pozdrawiam i dziękuję za porady!
 
Do góry