Problem z JVC GZ-mg27u

kkciu

New member
Witam mam problem kupiłem ostatnio kamerkę i nie mam instrukcji po polsku czy ma ktoś może jakiegoś linka na takowy opis?? Poza tym nie umiem robić kompresji do mpeg jakim programem? i czy można zrobić z kilku filmów jedną całość? z góry dzięki za odpowiedź
 

MASTERPL

New member
Ten produkt jest tak prosty ze az szok ze potrzebujesz instrukcje.

Pliki sa w formacie MOD czyli, Zmien koncowke w ekspolorerze na .MPG

Uzyj Media Player Classic do odtworzenia, I koniec.

Jezeli kupiles ta kamere ze sklepu, to zapewnie bylo zalaczone oprogramowanie do edycji filmow z kamery. Jezeli nie masz dysk, to windows movie maker tez to samo zrobi chyba.....

A tak w ogole, to oddaj ta kamere do sklepu. Jest to najgorszy szajs. Jezeli masz jakiekolwiek plany uzywac ja w jakims pomieszczeniu, to wybij sobie z glowy wideo jakosci uzywalnej. Jakosc nagran w "low light" czyli nie na pelnym mocnym sloncu jest tragiczna. Mialem przez pare tygodni ten model, I takze najwyzszy z tej serii 77u. Jest nowy JVC everio 3ccd, ale kosztuje $1200 dolcow I wzwyz. Nie testowalem go wiec nie wiem czy jakosc sie poprawila. Jak na razie, to kupuje jutro nowy Sony z twardzielem. Pewnie model 60 z 30gb bo I tak nie nagram 7 godzin z godzinna bateria, wiec po co mi 60gb?

Tyle od mnie.
 
Do góry