jaka kamerę wybrać

arvense

New member
Witam
Stoję przed dylematem jaką kamerę kupić
mam trzy typy, kamera potrzebna mi jest do amatorskiego
wykorzystania. Koledzy proszę pomóżcie
- JVC EVERIO GZ MG 505 Cena. 2658 ZŁ.
-Panasonic NV GS 500 Cena. 3021 ZŁ.
-Sony DCR DVD 505 Cena 1781 ZŁ.
 

Marcin_s

Member
arvense napisał:
Witam
Stoję przed dylematem jaką kamerę kupić
mam trzy typy, kamera potrzebna mi jest do amatorskiego
wykorzystania. Koledzy proszę pomóżcie
- JVC EVERIO GZ MG 505 Cena. 2658 ZŁ.
-Panasonic NV GS 500 Cena. 3021 ZŁ.
-Sony DCR DVD 505 Cena 1781 ZŁ.
widze ze piszesz to na wszystkich forach - dolicz sobie przesylke, Clo na towar z USA i 22% VAT od calosci.

Z tych kamer tylko Panasonic
 

staniwaw

New member
Sony DVD 505-jaki to model kamereki???

Jaki jest model Sony DVD 505 w porównaniu z modelem 105,skąd masz taka cenę,ja mam okazje kupić w salonie model 105 za 1687zł i wydaje mi się,że to super cena??:) co Ty na to i co ostatecznie kupiłeś???Ja optuję za 105,jakie są opinie znawców w tematu?
 

arvense

New member
..Jaki jest model Sony DVD 505 w porównaniu z modelem 105,skąd masz taka cenę,ja mam okazje kupić w salonie model 105 za 1687zł i...
Kamerka jest do kupienia w USA, Ja według licznych porad jakie zebrałem zdecydowałem sie na Panasonica. Pozdrawiam
 

arvense

New member
- dolicz sobie przesylke, Clo na towar z USA i 22% VAT od calosci.
Dzięki , sprzęt do zakupu przez osobę wracającą do kraju, dla mnie to oznacza zero kosztów.
Pozdrawiam
Biorę Panasonica
 

daniox

New member
Jaka kamera najlepsza ????

Siemka wszystkim. Chciałem kupić kamerę cyfrową(nową). Chciałem się spytać czy JVC GR-D32 jest dobra ????? Aha i jak działa system miniDV, to znaczy czy na miniDV opłaca się kupować jak tak to dlaczego ????
Z góry dziękuję Daniel:)
 

renata

New member
Witam mam pytanie chce kupic kamerke JVC G2-MG57 ,czy to dobry wybor ?zalezy mi na wieczornych scenkach ,w miare dobrych zdjeciach.
Czy wybrac cos podobnego tylko ze z Sony?
Prosze o opinie i w miare szybka odpowiedz..pilne,ps. jestem totalna amatorka ,dziekuje
 

daniox

New member
Siema

SIEMA odświeżam strone(PISAĆ)
I powiedzcie mi czy kamera JVC GR-D320E jest dobra ???:D
Bo chce kupić, ale jak macie propozycje innych kamer to zapraszam do pisania !!!
Z góry dziękuję Daniel
PS:Kamere chce kupić do 11 kwietnia bo później jade za granice(a więc proszę o szybką odpowiedź)
POZDRAWIAM Daniel:cool:
 

daniox

New member
kurde
No Proszę Powiedzcie Mi Czy Ta Kamera Jest Dobra
Będe Bardzo, Bardzo Wdzięczny
:d
Naprawde Te Forum Jest Ciekawe I Trzeba Je Odświeżyć
 

viValdi

New member
Bez reklam
A skąd ja mogę wiedzieć czy te kamery są dobre. Mam Sony HC3 i o niej mogę coś powiedzieć, a o innych to niestety nie.

Ktoś pytał czy warto wejść w miniDV. Moim zdaniem to jest w dalszym ciągu najlepszy wybór dla kogoś kto chce (i) uzyskać dobrą jakość, (ii) obrobić materiał za pomocą powszechnie dostępnych edytorów NLE, (iii) zamierza archiwizować materiał.
Zdecydowanie odradzam kamery na płytki DVD.
 
Do góry