SANYO XACTI HD-1 czy warto kupić.

siara_psv

New member
Może ktoś mi doradzi, czy warto kupić kamerę SANYO XACTI HD-1. Nie chcę zrobić złego zakupu szczególnie, że chciałbym kupić też 2 karty 2GB.

Kamera jest mi potrzebna na wakacje i na imprezy rodzinne. Mam plazmę 42 cale i chciałbym, żeby obraz z kamery był OK. Chciałbym, żeby sprzęt był niewielki, dobry jakościowo i "przyszłościowy". Myślałem też o Sony HDR-HC3E lub o jakiejś innej kamerce z HDD.

Z góry dzięki za każdą poradę.
 

Marcin_s

Member
siara_psv napisał:
Może ktoś mi doradzi, czy warto kupić kamerę SANYO XACTI HD-1. Nie chcę zrobić złego zakupu szczególnie, że chciałbym kupić też 2 karty 2GB.

Kamera jest mi potrzebna na wakacje i na imprezy rodzinne. Mam plazmę 42 cale i chciałbym, żeby obraz z kamery był OK. Chciałbym, żeby sprzęt był niewielki, dobry jakościowo i "przyszłościowy". Myślałem też o Sony HDR-HC3E lub o jakiejś innej kamerce z HDD.

Z góry dzięki za każdą poradę.
Kamerka kreci ladnie w pelnym swietle, w mieszkaniu przy sztucznym swietle lipa. Widzialem z niej bardzo ladne klipy w 720p ale tez koszmarki.
Kubel zimnej wody wylalo na nia camcorderinfo.com
http://www.camcorderinfo.com/content/Sanyo-VPC-HD1-Camcorder-Review.htm
 

siara_psv

New member
To teraz sam nie wiem co kupić. Ta Sanyo pasowała mi bo by ła mała. I wydawała się OK. Ale tu jest jeszcze problem długości nagrania. Jak wyjadę gdzieś bez kompa to będzie problem ze zrzuceniem materiału.

Co kupić? HD, HDD, CD, czy taśmę?
Poradźcie proszę. Z miejsca Sony? Chcę mieć małą, dobrą kamerę.
 

Marcin_s

Member
siara_psv napisał:
To teraz sam nie wiem co kupić. Ta Sanyo pasowała mi bo by ła mała. I wydawała się OK. Ale tu jest jeszcze problem długości nagrania. Jak wyjadę gdzieś bez kompa to będzie problem ze zrzuceniem materiału.

Co kupić? HD, HDD, CD, czy taśmę?
Poradźcie proszę. Z miejsca Sony? Chcę mieć małą, dobrą kamerę.
Sony HC3 - wiekszego wyboru nie ma - kasety kupisz wszedzie i sa tanie
 
Do góry