Co wybrać do 4500 tys?

ADX

New member
Witam,

chcę zakupić kamerę, przyznam że jestem zupełnym laikiem pod względem rozeznania na rynku na dzień dzisiejszy. Mam do wydania ok 3500 - 4500 tys na takowy sprzęt. Interesuje mnie sprzęt 3 ccd. Bardzo zastanawiam się nad JVC GZ MC 500. Chcę używać takowego sprzętu amatorsko i do potrzeb półprofesjonalnych. Proszę o opinię i radę, której nie moge niestety otrzymać w żadnym ze sklepów, ponieważ nikt tam nie potrafi nic konkretnego powiedzieć (straszne). Wiem, że na takowym forum znajdują się osoby o zdecydowanie większej wiedzy i doświadczeniu. Proszę o pomoc w wyborze. Może jest coś lepszego w tym przedziale cenowym na co warto zwrócić uwagę?

Z góry dziękuję.
Pozdrawiam ADX :)
 

andy95

New member

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Kamer GZ Mc 500 - sprzedaliśmy kilkadziesiąt - głownie dla instytucji.Ale również indywidyalni klienci , którzy z checią dzielą się opinią - podkreślają wysoką jakość bsługi , mozliwości i jakości kamer.
W tej klasie cenowej - rzeczywiście znakomitą jakością operują
Panasonic GS 500
JVC X 5
JVC GZ MG 77
Sony HDR H3

pozdrawiam
 

Marcin_s

Member
kiki napisał:
witam
Kamer GZ Mc 500 - sprzedaliśmy kilkadziesiąt - głownie dla instytucji.Ale również indywidyalni klienci , którzy z checią dzielą się opinią - podkreślają wysoką jakość bsługi , mozliwości i jakości kamer.
W tej klasie cenowej - rzeczywiście znakomitą jakością operują
Panasonic GS 500
JVC X 5
JVC GZ MG 77
Sony HDR H3

pozdrawiam
Na kamerach zeby zjadlem i nikt nie wmowi mi ze to jest max jakosciowy w tej cenie. Miliardy much jedza kupe ...
Czasem klient akceptuje ledwie ponadprzecietny obraz w zamian za hightech i ergonomie... Dla mnie WSZYSTKIE JVC to porazka a widzialem wiele lacznie z ich polprofesjonalna HD o 720p - taki/lepszy obraz dawal tani Sony HC1/HC3
 
Do góry