prośba o pomoc !!!

pepe12345

New member
proszę o pomoc w zakupie kamerki cyfrowej do ok. 2500 pln. Przeznaczona jedynie do amatorskich nagrań rodzinnych ( urodziny , komunia , itp. ) jest to moja pierwsza kamera !!! po przeczytaniu postów jestem przy panasonicu gs75 lub 150 co wy na to !!! czy te kamerki różnią się jedynie ilością pikseli ??? i czy za tą różnicę warto dopłacić 500pln (1.7 - 2.3 ) A może JVC w tej cenie polecicie i podacie kilka argumętów przemawiających za JVC ( np. twardy dysk !!! , lub lepszą jakość obrazu i dzwięku ) do zdięć posiadam aparat więc ta opcja nie jest ważna . Za wszelką pomoc z góry WIELKIE DZIĘKI !!! P O Z D R A W I A M
 

pepe12345

New member
To może zapytam prościej !!! Czy kamerka Panasonic gs75 w tej klasie cenowej do użytku jedynie amatorskiego - domowego jest nr.1. może zaproponujecie coś lepszego w tej cenie do 2500 pln. Prosze o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
masz możliwośc wypróbowac
wejdź na gg 2868228
ALe w tej ceni zmieścisz sie już z kam . GS 140 lub JC HDD 20
sprawdź mimo wszytko GRDF 540 - jVC z 1,2 obiektywem - zbiera extra recenzje
pozdrawiam
 

pepe12345

New member
proszę o podanie różnicy w modelach panasonica gs 75 a 140 ? i czy te różnice w praktyce dają lepsze możliwości kamery i czy obraz jest znacząco lepszy ? POZDRAWIAM !!!
 

pepe12345

New member
Denon AVR 2106 + Wharfedale Diamond, czy ok + cena?

kiki przed chwilą zobaczyłem model panasa gs-180 ! w dobrej cenie niewiele ponad 2100 pln ! czym on różni się od modelu gs-75? i gs-140 ? Proszę odnieś się do postów wyżej !!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
NV GS 180 - ma lepszą rozdzielczość
Robi lepsze zdjecia
Ma lepszy przetwornik - większa rozdzielczość , wiecej szczegółów przy nagraniu.Większa wyrazistość.
Jest troche mniejsza i lżejsza.
pozdrawiam
 
Do góry