Uwaga na podróbki kamer na allegro!!!

Marian111a

New member
Bez pokrycia

To że nie masz kont gdzieśtam to nic dziwnego. Wielu ludzi nie ma.
Ja też tych kont nie mam, Mam jedynie na Skype, jako telefonie firmowym.
I co z tego? Nic.

Wypisywanie o tym, to inna sprawa. To ubóstwo umysłowe. Napisz lepiej na jakiej operze ostatnio byłeś, jaka przeczytałeś książkę. Jeżeli nie byłeś i nie przeczytałeś to sobie dopisz "i wierzę że ziemia jest plaska".:p:p:p

Był czas gdy ludzie, niektórzy szczycili się brakiem dostępu do internetu. Pewna głupia baba, do dzisiaj na przyjeciach chwali się że jest dumna z tego, że ani ona, ani jej 17-sto letni syn, nue uzywaja internetu.

Kiedyś, jek w naszym kraju wlatach 70-tych raczkowała fotografia kolorowa, on był dumny że "tylko czarno białe".

No cóż jak nie ma ważnych powodów do dumy, to niektórym z naszych bliźnich powodem do dumy są durnoty.

Ciekawe jednak ... ... ...
Ta baba chwali sie też że jest wyborcą PIS.
GUCIO WYLUZUJ!, PRZEMYŚL!, CO WYPISUJESZ, TYLE I TYLKO TYLE. Jak dodam jedno zdanie to "filozofia bez pokrycia", tylko pisać książki! Kończąc uwierz mi przeżyłem już 72 wiosny, pomijam twoje błędy ort.
 

slimak

New member
Bez reklam
Idą święta...

allegro -> Sony hdr-cx210
http://allegro.pl/camera-hdr-cx210e-i2841443538.html

allegro -> Sony HD-VX21
Sony HD-VX21 25Mpx 32 zoom 2.4 Lcd 16GB jak NOWA! (2840043937) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2840043937






Zobacz: Chińczycy "ulepszyli" kamerę Sony i sprzedają taniej od oryginału - Wykop.pl


00sony00.jpg

00sony03.jpg
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na pewno trzeba byc uwaznym, ja nie kupuje bateri, kart, zegarkow, padow do konsoli, kosmetykow, perfum, chemi, szczoteczek, past, zywnosci i ubran (np. Lacosta to 90% podrobek na aukcjach), podobnie z kablami glosnikowymi, je przeciez wyjatkowo latwo podrobic, czesto mozna sie z tym spotkac na zagranicznych aukcjach (ebay).
Teraz podrobki, to nie szajs jak to mialo miejsce lata temu, a zaawansowane linie produkcyjne, a wrecz takie same (pakowanie, obudowy, nadruki itp.)
 
Do góry