Kamerki MiniDV

Sivy

New member
WMW HD

Witam ostatnio jestem na etapie zapodania kamerki i po przegladnieciu kilkunastu forow konsultacjach ze Expertami na polu bitwy pozostaly dwie JVC GRDF 570 oraz Panasonic NVGS75. Jestem amatorem i to bedzie moja pierwsza kamerka ale z racji tego ze niedlugo zostane tatusiem 8) kamerka napewno bedzie mocno zapracowana :). I jak to w zyciu bywa osiolkowi w zloby dano wiec niech mnie kto pomoze w dokonaniu wlasciwego wyboru
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Witam
Znacznie większe możliwości ma kamera JVC GRDF 570 - złącza, wejścia -wyjścia, wiecej możliwości edycyjnych, super czulość
dobra cena.
NV GS 75 - więcej szczegołów.
pozdrawiam
 

Sivy

New member
Dzieki kiki za rade :)
teraz szukam gdzie by to kupic ale mam problem ze znalezieniem dobrej ceny na JVC
bylem w sklepie i w sumie to lepsza oferte dostalem na Panasonica bo za 2600 dostaje sama kamerke + torbe + statyw
natomiast za JVC w tym samym sklepie na specjal zamowienie proponuja 2870 :| za gola kamerke. Co do samego wyboru to hmm twoja opinia zbiega sie z opinia innych osob ktorych o to pytalem tzn ze JVC byloby lepszym wyborem. Z tego co piszesz to GS 75 ma bardziej wyrazisty obraz czy dobrze zrozumialem ? natomiast JVC mozna zaliczyc do pol-profesjonalnych kamerek tak ?. Miales moze mozliwosc skonfrontowac te dwie kamerki ? jesli tak to czy mozesz mnie powiedziec cos wiecej. Tak czy inaczej moge tyle powiedziec ze GS75 byloby mnie latwiej namierzyc w sklepie nic JVC choc nie wiem czy bardziej bym sie sklanial za JVC. A do konca nie jestem przekonany o bezpiecznych zakupach w necie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic GS 75- 2465,-zł + PAKIET
JVC 570 2550,- - znacznie większe możliwości
jeśli potrzebujesz ceny - podaj
pozdrawiam
 

Sivy

New member
Wiesz interesowal by mnie zakup JVC + pakiet
w ktorym jest przynajmniej torba
widzialem taki pakiet JVC GRDF570+TORBA+3 KASETY DVM 60
za 2683 zeta
jak juz to zdecydowalbym sie na zakup internetowy z fizycznego sklepu z wawy z tej racji ze w wawie od czasu do czasu bywam
a juz bym byl super ukontentowany jakby to byl sklep z rzeszowa badz krakowa jak mniemam albo pracujesz albo sam posiadasz sklep z kamerkami ta cena ktora podales za jvc byla by dla mnie calkiem znosna :) ale ta torba by sie jednak bardzo przydala reszte akcesorii jak statyw czy dodatkowy akumulator moglbym sobie pozniej zapodac choc wiem ze dodatkowy akumulator to rzecz godna posiadania. Wiec jak mialbys jakies sugestie gdzie moge dobrze kupic ten sprzet to daj mi namiary
 
Do góry