JVC MZ 500 ?

ndar

New member
Dziś spotkalem się z informacją na temat kamery a twardy dyskiem JVC. Jest mocno zachwalana . Podobno obecnie tylko na zapisy mimo nie najniższej ceny. Proszę o opinię.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jedyny problem z tą kamerą jest taki ,że bardzo trudno ją kupić . Niektorzy wpłacili kasę miesiąc temu i muszą czekać ze względu na opóźnienia w calej Europie. Kamera dostala mnostwo pochwał i wspaniale recenzje na całym świecie. Wszędzie trudno dostepna.W Polsce dostawa ,która przyjdzie jest sprzedana na pniu. Najnowsze rozwiązania na świecie zawsze znajdują rzeszę odbiorców. Kamera łączy funkcje kamery z twardym dyskiem i aparatu cyfrowego -/5 mln pixel/ . MC MZ 200 -juz dała się poznać jako znakomita jakość do możliwości , szybkość obrobki materialu , dostepność do nagran - czas zmniejszony do minimum.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wiele osob obawia się nowej technologi JVC ale wiele też a dużą aprobatą przyjeło nowe rozwiązanie. Bardzo duże znaczenie ten rodzaj kamer ma dla firm , gdzie bardziej od szukania szczegółów rożniących inne kamery ma szybkość dostępu do nagrania, szybkość współpracy z komputerem, szybkość kasowania plików ,multimedialny charakter /dyktafon/ , jakość zdjęć/ 5 mln mimo polaryzacji/ Wiele możliwości których nie daje DV.
Najważniejszy argument - mała pojemność 4 GB /dla niektórych/ też od września straci znaczenie -wejda kamery JVC 20 -50 GB. Tj. 50 godzin nagrania bez zmiany nośnika w kamerze .
Ale na razie na MZ MC 500 są kolejki w Polsce. Dobrze to świadczy o tym modelu.
pozdrawiam
 

mron

New member
Widziałem jak kilka osób w krotkim czasie odbierało te kamery , aż nieprawdopodobne. Mało tego jeszcze byli super zadowoleni . Mowili ,że zdjęcia suoer , że szybkość i wygoda , że do ich zakładu to wszystko w jednym. Po za tym dla mnie -piękny wygląd .Cacuszko - ciekawy jetem czy dla indywidualnego klienta też jest super i czy jakieś porównanie z kamerami w tej cenie?
Pozdrawiam
 

ndar

New member
Dawno mnie nie było. szukam kamer JVC na twardy dysk - czytałem ,że mają wejść wkrótce. Trochę poczytałem i chyba będzie rewolucja w kamerach.
Myślę o 50 GB. super zapowiedzi w UK.Na jednym nośniku 50 godzin nagrania, łatwy dostep do scen, łatwe przeszukiwanie, szybkie ,błyskawiczna transmisja, niemożliwość skasowania materiałów.
Do tej ilości nagrań potrzeba jest 50 kaset dv /ok.1000 zł/
I cena ma być dostepna
www.jvc.pl - nowe extra strony JVC
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czy masz już wypatrzony model ?
Ile chcesz wydac na tą kamerą - do czego ma Ci służyc?.
Pozdrawiam
 
Do góry