gdzie kupić kamerę ?

G

gracz

Guest
szukam kamery w cenie do 3000 zł .Proszę o pomoc .Chodzi o to by dobrze kręciła o zmroku. Proszę o poradę .Dzięki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest wiele sklepów internetowych , ale najpierw sprawdź cenę. Skorzystaj też z portalu www.kupujemy.pl Tam ustawine są ceny od najmniejszej. Kilka pochlebnych opinii znajduje się też w innych wątkach. Ja testowałem kamerę Panasonic NV GS 75 - , kamera trójprzetwornikowa - o dobrych parametrach . Mogę z czystym sumieniem mogę ją polecić . Nie znam nowych kamer JVC , ktore ukażą się za kilka dni. Może warto poczekać.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Problem !!!

Musisz powiedzieć czy masz coś na oku, czego oczekujesz, czy marka ma znaczenie podaj troche więcej danych.
 
G

gracz

Guest
Trochę zwlekałem poczytałem po różnych portalach. Dzięki za testy .Wybrałem NV GS 75 . Najtaniej znalazłem w e-panasonic.pl . Błyskawiczna dostawa . Polecam . Teraz się z nią pomocuję a efekty przedstawie. Dzięki za info. Na razie jest super.
 

more

New member
Ja mam też GS 75 Panasa. Jestem bardzo zadowolony. Co prawda poprzednio mialem analog ale teraz jak pokazuję mixy znajomym to trochę mi zazdroszcą. Szczegolnie zadowolony jestem z ujęć w pomieszczeniach o mniejszym świetle .Ale zauważyłem tez że extra gra w miejscach nasłonecznionych . Cieszę się też z menu po Polsku . Nie muszę siedzieć z instrukcją przy nosie.
 

more

New member
Po zetknięciu z wodą - kamera kaput . Więc gdy ochłonę trochę - kupię drugą. Nie wiele się ją cieszyłem. Ale z powodu zakupow innch wydatkow muszę przecierpieć i kupić coś tańszego narazie.
Jeszcze poszukam ale w niższej cenie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przy każdej kamerze są paski. Jeden dłuższy - na szyję .Jeden przy uchwycie. Bardzo ważne ,żeby ubezpieczyć trzymanie kamery w ręku poprzez założenie paska na szyję. Sam uratowłem kamerę kilka razy przed zagładą. Można przedłużyć pasek na szyję przez smycz żeby było wygodniej. Ograniczy sie mocno stres i wydatki później nas czekające. Dużo takich problemow powstaje szczególnie przy podawaniu kamery drugiej osobie.
 
Do góry