Sony HDR-SR5E

hypnos

New member
Witam,

Czy ktoś może podzielić się informacjami w zakresie użytkowania kamery HDR-SR5E?

Jakie programy SONY załącza do tej kamery ?

Hypnos
 

Razgriz

New member
Nie wiem, ale radzę abyś wziął pod uwagę, że kamery z HDD nie ma wizjera - jest tylko LCD z boku - co przy braku sprzętowej stabilizacji obrazu jest złym rozwiązaniem - po prostu obraz trzęsie się o wiele bardziej no i ja nie wyobrażam sobie kręcenia bez wizjera, dlatego ja decyduje się na kamerę na DVD bo te mają wizjery - zastanów się nad tym...
 

Misiek76

New member
witam
wczoraj kupiłem taką kamerkę. na razie nic nie mogę powiedzieć bo kupno kabla HDMI/mini HDMI do podłączenia do TV jest niemożliwe graniczy z cudem. Jak zanabędę to zamieszczę swoje opinie.
 

johnwoo

New member
Witam

Nigdzie w specyfikacjach nie znalazłem żeby SR5 miała optyczną stabilizację obrazu (w SR7 jest to wyraźnie napisane), a tylko elektroniczną o której na forum pisał ktoś że działa niespecjalnie. Wie ktoś jak to jest naprawdę?

Doczytałem gdzies na camcorderinfo że SR5 ma matrycę 1,430,000 efektywnych pixeli w trybie 16:9 (czyli tak jak SR1) a SR7 2,280,000, no i więcej też w 4:3. Optyka się nie zmieniła w stosunku do SR1.

Czy to przez to jest aż o tyle tańsza od SR7? Jest coś jeszcze czego nie zauważyłem? Bo nie wierzę że to przez różnicę 20GB w dysku.
 

web

New member
johnwoo napisał:
Witam

Nigdzie w specyfikacjach nie znalazłem żeby SR5 miała optyczną stabilizację obrazu (w SR7 jest to wyraźnie napisane), a tylko elektroniczną o której na forum pisał ktoś że działa niespecjalnie. Wie ktoś jak to jest naprawdę?

Doczytałem gdzies na camcorderinfo że SR5 ma matrycę 1,430,000 efektywnych pixeli w trybie 16:9 (czyli tak jak SR1) a SR7 2,280,000, no i więcej też w 4:3. Optyka się nie zmieniła w stosunku do SR1.

Czy to przez to jest aż o tyle tańsza od SR7? Jest coś jeszcze czego nie zauważyłem? Bo nie wierzę że to przez różnicę 20GB w dysku.
Różnice już sam dostrzegłeś... Co do stabilizacji to SR 5 posiada elektroniczną, gorszą od optycznej ale nie należy tragizować.
 
Do góry