Zakup CANONA HV 20

feiran

New member
Gdzie we Wrocławiu można zakupić CANONA HV 20 w "dobrej " cenie?
Ostatnio widziałem ją tylko w Media MArkt na Bielanach za 4799 zł.
To chyba drogo???
 

Ares_Rock

New member
baa, nawet bardzo drogo. Nie wiem gdzie mozna kupic we Wrocku ta kamerke ale wiem ze ja kupuje ja u siebie w Łodzi za 4163 zl, a wiem ze mozna jeszcze taniej kupic. Zatem radze poszukac innego sklepu. Napewno znajdziesz taniej,a jak nie to zapraszam do Lodzi :p pozdrawiam :)
 

feiran

New member
Ares_Rock napisał:
baa, nawet bardzo drogo. Nie wiem gdzie mozna kupic we Wrocku ta kamerke ale wiem ze ja kupuje ja u siebie w Łodzi za 4163 zl, a wiem ze mozna jeszcze taniej kupic. Zatem radze poszukac innego sklepu. Napewno znajdziesz taniej,a jak nie to zapraszam do Lodzi :p pozdrawiam :)

Jesteś zadowolony z tej kamerki?
Masz instrukcję obsługi PL? ( drukowana, czy .pdf ? )
 

Ares_Rock

New member
jeszcze jej nie kupilem, bede ja kupowal jakos albo w tym tygodniu albo w nastepnym. Instrukcja to chyba nie jest wiekszy problem, dla mnie ogolem nie musi byc po Polsku. Jak nie bedzie w zestawie to znajde w necie. Ja wiem ze bede z HV 20 bardzo zadowolony bo chyba przeczytalem o niej wszystko co jest w necie i widzialem wiele filmikow i porownan z innymi kamerkami. Jest to b.dobra kamerka za rozsadna cene. Mam nadzieje ze znajdziesz ja dla siebie w dobrej cenie, bo w zaleznosci od sklepu ceny sie wahaja od 3800 do 5800 - czyli rozpietosc sporawa.
 
Do góry