Kamera sportowa.

rafikx

New member
Cześć,
rozglądam się za małą, poręczną kamerą sportową do kręcenia swoich wypadów etc. Będzie to Moja pierwsza kamera, nie wiem czy dalej będzie Mnie to tak "kręcić" jak wrażenie odnoszę, a więc:
szukam czegoś o jakimś niższym budżecie, może być używana. Polecacie coś szczególnego? A może ktoś ma coś, czego chce się pozbyć?
 

Alf2

New member
Na początek polecam Yi4k+ firmy Xiaomi. Kupiłem w angielskim Amazonie na jednodniowej promocji wraz z obudowa wodoszczelną jakiś czas temu za 1000zl. . Obraz miodzio- 4k w 60 klatkach/s- tego nie ma nawet Gopro....

Zobacz na Alliexpress lub GearBest- często mają promocje, zwłaszcza na tańsze modele, często w promocji z gimbalem, którego co prawda jeszcze nie mam, ale uchwyt ze stabilizacją naprawdę robi robotę....

P.s czytałem ostatnio, ze firma Yi prawdopodobnie wykupuje właśnie Gopro...
 
Ostatnia edycja:

Zibi W

Member
Alf2 możesz napisać więcej coś o tej kamerce? Np w jakich trybach nagrywania można wyłączyć szeroki kąt.Można jakoś łączyć pliki 4k60kl?
 

tomwol

New member
Też jestem zainteresowany kamerką sportową. Z racji tego, że będzie to moja pierwsza czego szukać przyjaznego w obsłudze?
 

Zibi W

Member
Ale jakość obrazu już nie ta. Naprawdę nikt nie napisze paru sensownych słów o tej kamerze? Tylko nie, że obraz świetny itp.
 
Do góry