Kamera lub IPhone 8

Marantz40

New member
Witam, jako szczęśliwy posiadacz telewizora oled Lg, chciałem zakupić iPhone 8 z możliwością nagrywania filmów 4k 60klatek. Jednak mam dylemat i pytanie czy w kwocie do 5000zl można kupić np kamerę, która będzie nagrywać lepszej jakości obraz 4k 60klatek niż wspomniany iphone8?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
bawiłem sie go pro hero 5 tam obraz był lux a sama kamera chyba koło 2 tyś. więc jak chcesz przeznaczyć 5k to znajdziesz coś lepszego od go pro i od ajfona

EDIT

teraz widze że go pro hero już ma 6 więc poczytaj o tej kamerze
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Żeby nagrywać do te filmy iPhone musiałbyś mieć jakiś gimbal bo będą drgania i filmu z pupy. Wiadomo ze kamera lepsza. Kup go pro i do tego dobry gimbal a filmy będziesz miał lux, DJi robi dobre chwytaki.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kolego do 5k kupisz kamerę 4k, która na pewno nagra obraz w lepszej jakości niż ten "ajfon". Jeżeli chcesz nagrywać kompletnie amatorsko wypady wakacyjne to telefon też da radę.

Co prawda mam Galaxy S7 Edge, ale na zewnątrz przy dobrym świetle nagrywa całkiem przyjemnie w 4k pod warunkiem, że nie trzęsą Ci się ręce za bardzo:)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
na alledrogo jest go pro hero 6 z patykiem za 3998, ego patyka chyba w tvn turbo gadżet testował ale ręki nie dam
 
Do góry