Fotki z Canona HV10

seneka

Member
Abberacje ledwo widoczne, myślałem ze będą większe.
Teraz kilka zdań które cie wkurzą.
Przy fotkach ze słońcem i czasie migawki 1/100s nawet osoba z parkinsonem pstryknie niedrgniętą fotkę w soczystych kolorach. Nie traktuj tego jako złosliwość- po prostu wszyscy wklejają fotki z kamer i telefonów robione w pełni słońca: kwiatków, kolorowych przedmiotów i cieszą się że jest cacy. Jeśli chciałbyś wrzucić film to wolałbym zobaczyć materiał w gorszych warunkach oswietleniowych, moment w którym filmujesz kogoś w pomieszczeniu i obejmujesz w kadrze jednocześnie żarówke palącą się u góry, samochody jadące w mocno pochmurny dzień albo o zmierzchu. Dzieki filmom robionym w środku dnia dowiadujemy się tylko jak filmujący świetnie spędzał wakacje, ale nic mi to nie powie o kamerze.
Zrób film żeby było widać wady canona h10, bo o zaletach już wszystko wiemy.
 

hojlo1

New member
Bez reklam
....przyłączę sie w 100% do poprzednika (szczególnie z żarówką - jeśli mozna o testy itp. - czyli tło itp).
Do tego różna kompresja

Oglądam klipy (dostępne nie tylko w internecie) i jestem ciekaw kolejnych testów, bo czasami jest "średnio".

Ps - z mojej strony to tylko prośba ;)
 

pxl666

Member
Bez reklam
pleez zmien serwa bo rapidshare ssie...www.sharebigfile.com np
i tak jak mowil seneka...kazda kamera kreci dobrze przy 2000lux...niektore kreca bardzo dobrze...
ale nas interesuje - panoramowanie - lewo/prawo, gora/dol
- praca OIS na full zoom w ruchu...np w trakcie jazdy autem, praca OIS na fullwide - idac np...moze biegnac...
- pofilmuj chwilke w absolutnej ciszy - pozoomuj - jestem ciekaw czy mikrofon zbiera dzwieki silnikow kamerki
- pofilmuj przy roznym swietle - zarowka, swietlowka,swieca...slonce - ale zachodzace (czerwienie) - praca WB

noi ogolnie testy w warunkach trudnych i b.trudnych...ja widzialem z HV10 niesamowite clipy i jestem pod wrazeniem...ale testy znajomego z forum wroza jednak wieksza prawdziwosc heheh
dzieki z gory
 

Romanesku

New member
No to ście mnie wychłostali:) Na poważnie jak będę miał okazję i czas to nagram <trudniejszy materiał> i wrzucę na serwer.:cool:
PS,w czym jest gorszy rapidsahre od sharebigfile?
 
Ostatnia edycja:

pxl666

Member
Bez reklam
mnie rapidshare sie czasem wiesza...a na sharebigfile mam swoje free konto-choc nie musze. i downloady stamtad mi sie nie wieszaja a z rapishare czesto tak...
 
Do góry