przydatne PROGRAMY-najlepiej darmowe

najchetniej uzywany NLE


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

zieloony

New member
No i jednak mi nie działa. demuxowanie działa ale filmu żadnego nie przekonwertuje.
Podejrzewam problem z tym "directshow decode" ale o co z tym biega ? nie mam jakiegoś kodeka (czytałem na tej stronie że nie potrzebuję żadnych kodekóww)

No i masz rację nie wszystko poprawnie rozumiem z tego komunikatu, proszę o podpowiedź.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Może spróbumy od początku; co chcesz przekonwertować (muxowć, etc.), jaki plik, jaki kontener, rozszerzeżenie, ile MB, rozdzielczość, jesli mały to może przeslij na priv, zobacze czy u mnie działa.

Spróbój z innym plikiem by wykluczyć złą konfigurację komputera

ja używam tylko i wyłącznie kodeków FFDshow (jakich używasz?)

spróbuj odchaczyć Direct Show Decode (Jesli masz zaznaczone) lub zaznzaczyć jesli nie masz
 
Ostatnia edycja:

zieloony

New member
A więc tak:
Film w formacie .mkv bez problemu przerabia na avi (trochę długo- no ale film ma 8GB)
Ale mi zależy na przekonwertowanie filmików z kamery, czyli z pliku m2ts na cokolwiek bardzo małego (tak żeby np. wrzucic na internet albo wysłać mailem jakiś kilkunasto sekundowy filmik.

no i np. filmik ok 30 sek. który waży 596 MB ustawiam tak jak w załączniku

a w sumie to sprawdzałem różne opcje i na innych filmach jak m2ts działa wszystko.
A więc nie wiem

Qrde już nic nie czaje, 2x udało mi się przerobić .mkv na avi a później już nie, wyskakuje ten sam błąd (a wszystie opcje takie same pozaznaczałem).
 

Attachments

  • filmik.jpg
    filmik.jpg
    81,7 KB · Wyś: 987
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Hmm, nie wiem jak ci pomóc. Programik na pewno nie jest idealny. U mnie nigdy nie chciało przekodowywać plików m2ts, o czym pisałem ilka postów wyżej. Wyskakuje mi error i koniec, żadnych komunikatów. Niestety nie wiem o co chodzi :(
 

Artur Z.

New member
Pamiętam, że na informatyce w technikum mieliśmy taki program do obróbki wideo Cinelerra - program działał na Linuxie. Za bardzo nie pamiętam jakie on miał możliwości, ale jak ktoś jest zainteresowany, to może to sprawdzić.
 
Do góry