Kamera Sony z USA

kondziu

New member
Mam możliwość zakupu kamery Sony HC3 w USA. Czy będzie działała w Polsce? Czy nie będzie problemów z innym niż PAL systemem?

Dzięki zapomoc
 

jacek.ok66

New member
Jezeli zakupisz ta kamere w systemie PAL. W Sony jest to literka 'E' na koncu symbolu.... Jak bedziesz chcial to podam ci najtansza hurtownie kamer w New York City....
 

mariof

New member
Bez reklam
jacek.ok66 napisał:
Jezeli zakupisz ta kamere w systemie PAL. W Sony jest to literka 'E' na koncu symbolu.... Jak bedziesz chcial to podam ci najtansza hurtownie kamer w New York City....
Witam,
też mnie to interesuje. Za ile można kupić w USA HC7 w wersji E wraz z wysyłką do Polski i innymi kosztami (cło, VAT)? Z doświadczenia wiem, że można mocno "popłynąć" - konsola XBOX 360. Mniejszym problemem jest NTSC - wszystkie nowoczesne TV HD i odtwarzacze HD radzą sobie z tym.
 

kondziu

New member
Sony w USA

jacek.ok66 napisał:
Jezeli zakupisz ta kamere w systemie PAL. W Sony jest to literka 'E' na koncu symbolu.... Jak bedziesz chcial to podam ci najtansza hurtownie kamer w New York City....

Jacku chętnie dowiem się coś więcej na temat tej hurtowni w USA. Czy mogą też przesłąć kamerę do Polski?

Dzięki
 
Do góry