HV20 czy HC7

mark111

New member
Witam.
Jestem zainteresowany porównaniem HV20 z HC7E. Od pewnego czasu kamera sony jest już w sprzedaży, a i canon jest już osiągalny. Ciekawy jestem czy ktoś dysponuje informacjami, która z tych kamer jest lepsza (optyka, kolory,stabilizacja obrazu, filmowanie w mieszkaniu przy oświetleniu np. 60 Wat, praktyczność z punktu widzenia odtwarzania w HD, łatwość edycji, czy nagrywając w HD można odtworzyć nagranie w telewizorze "starej" generacji itp.
Pozdr.:mrgreen:
 

mark111

New member
Cześć.
Dzięki za super namiary.
Trochę to trwało ale znalazłem wersję japońską oraz angielską testów. Szkoda tylko, że nie potrafię odtworzyć znajdujących się filmów, ale zdjęcia są super;-)
Dzięki:)
 

mariof

New member
Bez reklam
mark111 napisał:
Cześć.
Dzięki za super namiary.
Trochę to trwało ale znalazłem wersję japońską oraz angielską testów. Szkoda tylko, że nie potrafię odtworzyć znajdujących się filmów, ale zdjęcia są super;-)
Dzięki:)
filmiki mozna odtworzyć w QuickTime. Problem w tym, że są to gigatyczne rozdzielczości (1920 pixeli poziomie!) i dlatego nawet na 20" LCD nie widać panelu sterowania a film sam nie startuje. Należy na górnej belce QT player wybrać "half window". Można też odtworzyć film w S10+
 

FPawlak

New member
Hmm, chyba czegoś nie rozumie.

Na stronie ktora ktos podal powyzej jest napisane ze ta kamera Canona w USA nie jest jeszcze dostepna i nie mozna tych 2 kamer porownac. A w polsce canon jest podobno juz dostepny. Mozliwe zeby w polsce bylo cos szybciej niz w usa?? Cos mi sie wierzyc nie chce.

A moze znacie jeszcze jakies linkow do porownania tych 2 kamer skoro canon niby jest dostepny juz w polsce??
 

mariof

New member
Bez reklam
FPawlak napisał:
Hmm, chyba czegoś nie rozumie.

Na stronie ktora ktos podal powyzej jest napisane ze ta kamera Canona w USA nie jest jeszcze dostepna i nie mozna tych 2 kamer porownac. A w polsce canon jest podobno juz dostepny. Mozliwe zeby w polsce bylo cos szybciej niz w usa?? Cos mi sie wierzyc nie chce.

A moze znacie jeszcze jakies linkow do porownania tych 2 kamer skoro canon niby jest dostepny juz w polsce??
w moim poście powyżej jest namiar na testy porównawcze. To, że kamery nie ma jeszcze w sprzedaży nie oznacz, że nie są, nie były, testowane...:)
 
Do góry