Najlepsza kamera cyfrowa --->

eMJay

New member
Witam wszystkich,

moje pytanie jest następujące - jaka jest obecnie najlepsza kamera cyfrowa z HDMI do 2000 zł?

Chciałbym również wiedzieć, jaki typ kamery byłby najbardziej praktyczny - z wbudowanym twardym dyskiem czy może DVD lub MiniDV? Zaznaczam, iż posiadam nagrywarkę z dużym twardym dyskiem (jeśli ma to w tym wypadku jakieś znaczenie). Bardzo proszę o pomoc!
 
Ostatnia edycja:

MasterTomster

New member
Ale filmu w HD to tym raczej nie nagrasz...
Kamery HD (z HDMI) zacznają sie od około 3,5 tyś. PLN. Tak mi sie wydaje bo ja znam ceny w euro .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
spoko - pytanie było jak zauważysz o 1.30 - a ktoś skasował później .
Odpowiadam tylko na bieżące pytania :D
 

viValdi

New member
Bez reklam
Bo Kiki jest absolutnie kongenialny

i obiektywny do tego :rolleyes:

Ja traktuję jego wpisy jak każdą inną reklamę na tej stronie.
 

trops55

Member
viValdi napisał:
Bo Kiki jest absolutnłie kongenialny

i obiektywny do tego :rolleyes:

Ja traktuję jego wpisy jak każdą inną reklamę na tej stronie.
Dopiero teraz to zauważyłeś. Ja już od ponad roku przekonałem się jaką rolę odgrywa Kiki na tym forum. Wykorzystuje je tylko do robienia własnych interesów. A jego posty, testy , opinie nigdy nie są i nie będą obiektywne, do puki będzie tym sprzętem handlował i widział w tym swój interes. Dlatego radzę czytajcie jego ''wypociny'' z przymrużeniem oka. A co do wyboru polecanego przez niego sprzętu podchodżcie z dystansem. Bierzcie pod uwagę posty użytkowników nie związanych z handlem , a najlepiej ufajcie TYLKO własnym oczom i uszom.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
korzystam obecnie z różnych kamer , w tym z kamer JVC.
Polecam z czystym sumieniem Panasonica, Sony , Canona czy JVC .
Moja kamera JVC DVP 7 zjeździła pół świata i nigdy mnie nie zawiodła. Oczywiście można traktowac to jako wadę , ale w moim przypadku jest to zaleta.

Co do porad jak mam problem z gardłem - to idę do specjalisty laryngologa , mam po prostu większe zaufanie.
Oczywiście można iść też do konowała.
Ale każdy może mieć na to inny pogląd.

Dodam jedynie, że w USA pracownicy sklepów specjalistycznych są wyżej oceniani co do wiedzy i zaufania oraz porad niż testerzy czy dziennikarze testujący.
 
Do góry