Jaki aparat - lustrzanka 1400-2000 zł czy cyfrówka 400-700 zł?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Samsung ma według mnie najlepsze bebechy i ekran,ale wygląda niestety jak plastikowa mydelniczka dla dzieci.Co roku jest praktycznie to samo...
Mam nadzieję że w końcu wyciągną wnioski z opinii ludzi i wprowadzą coś bardziej prostokątnego z metalową obudową.Napis "Samsung" powinien również być z tyłu...;)

Mi się tył w S5 nawet (już) podoba, a przód jaki jest każdy widzi. Ogólnie ok, natomiast S4 jest paskudny.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tzn. przerywa w czasie rozmów czy w trakcie słuchania muzyki itd...?

Podczas rozmowy - dzisiaj byłem świadkiem jak właśnie klient się pytał sprzedawcy w saturnie czy często o to ludzie się pytają? Bo on ma problem... sprzedawca powiedział żeby do serwisu wysłał :) w końcu tel. na gwarancji.. ja to sobie tak myślę żeby nie było tak że teraz te telefony to są hiper-super itp. a będzie właśnie tak, że będzie miał problem z tym do czego został tak naprawdę stworzony czyli do rozmowy.
Swojego czasu któryś model z najbardziej popularnych tel. w USA :) miał problem i np. miałem znajomych mieszkających od strony Nowego Dworu Maz. i w tych okolicach ( zresztą nie tylko tam) co druga rozmowa to była przerywana a tel 2 tys zl... :) czy to nie jest śmiech???
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli typowy problem. Ja nie wiem co z tymi Samsungami jest, niemal z każdym mam mniejszy/większy problem, natomiast z LG zero.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie gloryfikuję Samsunga, ale miałem/mam działające do tej pory- Wave, S2, S4, obecnie S 5 i nigdy żadnych problemów, za to z jabłuszkiem masa kłopotów, I-phone'a kupiłem dwa razy- pierwszy i ostatni ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
To faktycznie masz pecha, ja tak mam z Sony, ostatnim dobrym sprzętem tej marki jest "fotoidiota" tudzież "maupka", którą bardzo cenię, i ostatnio znalazłem w garażu swoje stare walkmeny i discmana, przyniosłem pokazać dzieciakom jakie, to kiedyś były "empetrójki", te sprzęty po ładnych kilkunastu latach w pudle też działają ;)
A ze starych sprzętów samsunga- LCD - zainstalowany u teściów w sypialni- działa do tej pory; stare KD tzw. plastic-fantastic - działa; stara pralka podarowana znajomym do wynajmowanego mieszkania- działa; żona ma już chyba drugiego laptopa- działają obydwa.
A z Sony- padły dwie kamery, TV, DVD ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co do Sony, to mi też padły przeplacone laptopy, ale w swoim czasie nie miały konkurencji, pierwszy z 16" matrycą (świetna jakość ja na tamte czasy), drugi panoramiczny (jako jedyny na rynku). Padły jak kawki.
Widać to nie był już ten sort, co kultowe walkmany, czy DM, a takie też się miało, pamiętam jeszcze minidiscii i to było coś, ale rynek odrzucił. Sony zrobił kawał dobrej roboty, ale też zdarza im sie shit ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Zgadza się, MiniDisc'a prawie kupiłem, kumpel miał i to była świetna sprawa, jak się w końcu zdecydowałem, to okazało się, że się wycofują z tego pomysłu ;)
Ale było, minęło.
W kwestii laptopów, to ja mam już od 5 lat tzw. ultrabooka Asusa i o dziwo nic się nie dzieje, a bateria od nowości trzyma po 8 godzin, ale to chyba kwestia egzemplarza, a nie reguły :)
Dlatego wychodzę z założenia, że wszystko może się zepsuć i nie ma co psioczyć na daną firmę....jak z autami i tak naprawdę wszystkimi sprzętami ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chodzi o Zenbooka? Miałem takiego, piękny sprzęcik ;)
Zastanawiam się czy nie kupić takiego ponownie, ale fajnie jakby się zawijał (na tableta) i był z dotykowym ekranem, jednak obowiązkowo z Windą.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Wprawdzie widzę, że dyskusja z lekka ZBOCZYŁA :) z tematu, ale ogólnie jednak większość głosów jest za lustrzanką.
W tej sytuacji pytanie - która opcja z wymienionych przeze mnie (lub innych w tym budżecie) jest najlepsza?
D3200 lub D5200 18-55 lub 18-105 i do tego obiektyw 50 mm lub 35 mm?
Wyszło na to ze nie trafiłeś na dobre Forum co do tematu Foto !
Jeśli jesteś z Gdańska to mam co Ci pokazać abyś Dokonał dobrego Wyboru !
Zapraszam na PM
Pozdrawiam Mirek
PS .
Dam linka do Mojej strony aby ocenić : telefon, lepszą małpkę i Aparat dla Zaawansowanych
I Profesjonalne Body z Dobrym Szkłem !
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To nie znam, mój był srebrny coś a'la Airbook jabłka, w zasadzie jego podróbka. Zresztą i tak nic nie pobije mojego IBM'a (20 lat?), trzymam go z sentymentu już chyba jako zabytek. Działa do dziś ;)
 

YtseChazzz

New member
Po analizie stanie najpewniej na D3200 + niedługo stałka 50 mm.

Za wszelki konkretne opinie / porady - wielkie dzięki.
 
Do góry