Nareszcie kupilem - Panasonic NV-GS280

przemo77

New member
Dzis wlasnie kupilm kamerke Panasonica NV-GS280 . Dalem za nia 2390 PLN. Do tego aku CGA-DU21 (zastepczy firmy Digital - tak bylo napisane na pudelku) za 79 zl, karta pamieci SanDisk II Plus 1 GB (140 zl) i 5 kaset miniDV Panasonica za 9,50 szuka. Calosc okolo 2650 PLN. Do tego w sklepie typu MM kupilem kabelek FireWire 4-6 Thomsona za 29,90 PLN.

Jak narazie testuje i bawie sie i jestem zachwycony. Dokupilem sobie nawet Pinnacle Studio 10 Plus, zmontowalem tym pierwsza w zyciu plytke DVD (wraz z edycja materialu). Jestem naprwede zachwycony. Jakosc materialu tez duzo lepsza niz sie spodziewalem, tzn: na kompie i LCD 19" jest sredniawo, ale po zgraniu materialu na plytke DVD i odtworzenie jej (LG DVD162 + telewizor LCD Sharp LC-20S4E) na TV oczy wyszly mi z orbit. Obraz naprawde zyleta, nie mam sie do czego przyczepic (moze dlatego ze to moja pierwsza w zyciu kamera)

Polecam ten sprzet.

PS: Zamierzam dokupic jeszcze jedna baterie i szybka ladowarke do aku.

PS2: Kupilem w www.digital24.pl - odbior osobisty. Gosciu ze sklepu mily, uprzejmy, pozwolil sprawdzic sprzet, krecac kawalek materialu, nie danerwowal sie dlugawa wizyta. Takze polecam.

dzieki all za pomoc w wyborze
 

Tomas_h

New member
Przemo, mam drobne pytanko

Już w zasadzie prawie że prawie zamówiłem, gdy wpadła mi w oko GS300. Widziałeś i porównywałeś? Co spowodowało, że się zdecydowałes na 280 ?

Jak bys mógł odpisać, lub ktoś cwany w te klocki, byłbym zobowiązany

Z góry thx

T.
 
Do góry