Jaką kamere wybrać ` ?

Rekin175

New member
Elo, tak szukam po necie kamerki dla mnie i wiem tylko tyle że wybór jest ogromny lecz sam nie wim do końca która jest dla mnie , jestem amatorem kamerka ma służyć do filmowania imprez rodzinnych świąt szkoła dziecka itp , ale to nie wszytkie moje cele kamerka najlepiej jak bedzie zapisywała materiał w wysokiej rozdzielczośći by wykozystac możlowośći mojego TV LG42PC1R jak wiem mój tv ma 1024x768 rozdzielczość więc kamerka nie mui przewyszać tej wartośći chyba że coś źle myślę to proszę mnie poprawić , ale dalej teraz jaki wybrać format zapisu HDD,DvD,KasetaDV, duzy dylemat kaseta chyba odpada w przed biegach co bedzie lepsze więc , materiały będe zapisywał jak to możliwe najlepiej na płytach DvD by spowodnie odtwarzać sobie w odtwarzaczu DvD lecz mogę je tagże zgrywać do kompa póżniej wypalać tak więc co radzicie gdzie mam szukać punktu zaczepienia >?< a naj naj ważniejsze wymagania mam spore lecz kasy mniej tak więc proszę o wskazówki kamer do 2000PLN no powiecmy 2 tyś z hakiem pozdrawiam>>///....a jeszce coś słyszałem że kamerki robią tagże fotki wszystkie tak mają czy taki bajerek kosztuje więcej ?.....
 
Do góry