Taniocha od Samsunga czyli D-361 za 599zl

Jussi

New member
Bez reklam
No wlasnie w media rzucili kamerke za 599zl i mam zamiar ja chapnac, jak na kamerke na imieniny czy jakies wypad sadze ze jest spoko, jak myslicie? Za ta cene?

Pytanie: kilka lat temu znajomy z Niemiec mial kamerke Soniaka z fajna opcja filmowania w nocy, taki jakby noktowizor (night view czy jakos tak). Mam pytanie ile by kosztowala obecnie najtansza kamerka z taka opcja? Orientuje sie ktos moze?

Pozdrawiam
 

Kto_To_Jest

New member
Jussi napisał:
No wlasnie w media rzucili kamerke za 599zl i mam zamiar ja chapnac, jak na kamerke na imieniny czy jakies wypad sadze ze jest spoko, jak myslicie? Za ta cene?

Pytanie: kilka lat temu znajomy z Niemiec mial kamerke Soniaka z fajna opcja filmowania w nocy, taki jakby noktowizor (night view czy jakos tak). Mam pytanie ile by kosztowala obecnie najtansza kamerka z taka opcja? Orientuje sie ktos moze?

Pozdrawiam


Witam/Samsung vdp za 599 nie jest wart nawet 299zl jest to psujący sie badziew jakich malo.Wiem bo sprzedaje ja w MM.

Co do sony to hc23 za 999zl jest swietna kamera z niskiej klasy i ma tryb nocny o ktorym pisales

ps.jak chcesz kupic tego Samsunga to sie spiesz bo w MM w ktorym pracuje 200sz sprzedalo sie w 4godziny.i juz jej nie ma.
pozr
 

Jussi

New member
Bez reklam
W Lodzi ponoc ciagle leza.. ale przejde sie do kumpla do Soniaka, moze puscilby mi ja taniej. Co do samsunga to czytalem o niej i ludzie sa zadowoleni.. nie wiem, sasiad kupil sobie wiec zobacze jak sie bedzie mu sprawowala :)

Pozdrawiam

ps. ten nocny system to jakis patent soniaka?
 

ryba1

New member
Samsung VP-D361 - gdzie ją kupić najtaniej? za ile i czy warto?

Witam,
no miałem właśnie zadać te pytania, co powyżej, ale już wiem prawie wszystko...
Nie chce mi się wierzyć w to, że samsung robi badziewie - czy ktoś jeszcze może potwierdzic to, co podaje kol. Kto_To_Jest w poście # 2. - czyżby to był wyznawca kultu Sony?
A może ktoś ma inną opinię niż powyższa?
Czekam z zainteresowaniem na inne głosy.

Pozdrawiam.

Debiutant.
:banned:
 

pazio

New member
Jestem posiadaczem tej kamerki i dodam że nowicjuszem jestem w dziedziene kamer.
- chyba nie nauczyłem się nia obsługuwać bo nie potrafie nagrać odcinka 15 minut bez mgły, próbuje coś nagrać i jak puszczam to na tv to tak naprawde to szkoda patrzeć.
Podkreśle kamera ma wiele możliwości więc może naucze sie kręcić dobre filmiki.
- kupiłem karte do laptopa PCIMCIA by zgrywać filmy do koma i tez nie jestem zadowolony itp.

Tak naprawdę to wolałbym dołożyć kasy i kupić coś leprzego.
Człowiek uczy się na błędach i tak dalej.

Jak naucze się obsługiwać dobrze tej kamery to napisze coś o niej więcej.

Denerwuje mnie jedna rzecz jak nagrywam film to zanim ustawi sie ostrość to mnie szlak trafia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry