Czy HDR-HC3E pracuje z Makiem?

Marek Krawiec

New member
Witam. Mam pytanie. Posiadam komputer iMac z procesorem Intel. Czy ktoś z Was wie, jak Sony HC3E współpracuje z Makiem? Wiem, że oprogramowanie dołączane do kamery Sony jest przeznaczone tylko pod Windowsa, ale z drugiej strony chyba w ogóle nie potrzebuję oprogramowania, bo mam w Maku program iMovie. Czy ktoś wie, jak jest naprawdę?
I drugie pytanie. Nie wiem, czy szaleć z HD. Może po prostu kupić Panasonica NV-GS500? Ktoś coś może słyszał o tej kamerce?
 

scott

New member
Pozdrawiam Makowca. Myśl o HD ale poczekaj na Panasonica Full HD w cenach dla ludzi i oprogramowaniem do montażu.
 

Marek Krawiec

New member
Z tym czekaniem jest tak, że zazwyczaj ciągle pojawia się coś lepszego, a ja napaliłem się na zakup teraz. Wracając do meritum, czy są jakieś problemy w kompatybilności maka z sony hdr-hc3e?
 

viValdi

New member
Bez reklam
Nie mam Maca, ale...

FireWire wymyślony został dla Maca - czyli interface do podłączenia masz.
Możesz sprawdzić czy iMovie współpracuje z HC3 na stronach Apple'a albo zapytać się ich supportu - jestem przekonany, że tak.
Na angielskich stronach dot. filmowania zdaje się, że widziałem użytkowników Maca ale z innym oprogramowaniem.

Na 99.999% HC3 współpracuje z Maciem. Tę odrobinę niepewności łatwo możesz wyeliminować - weż swojego Maca do sklepu i poproś o podłączenie HC3 do niego. W salonie Sony na pewno zrobią ten wysiłek :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry