JVC 40S70 - opinia

Hippo

New member
Witam,

Jestem nowym forumowiczem także przede wszystkim pozdrawiam wszystkich obecnych. Forum jest super, dzięki niemu udało mi się w końcu wybrać LCD. Nawet osobnego wątku nie musiałem zakładać - wystarczyło gruntownie przeszukać istniejące. Podziękowania dla wszystkich za cenne uwagi, które pozwoliły mi na dokonanie wyboru a specjalne dla Kikiego za obsługę przy zakupie.

S70 gra bez zarzutu. Na razie podłączony do kablówki Aster (Warszawa) i tu miłe zaskoczenie, bo obraz bardzo przyzwoity (spodziewałem się gorszego), czerń bez zarzutu. Oczywiście są widoczne różnice na poszczególnych kanałach. Chyba najlepsze są tvn-y. Obraz z dvd - żyleta. Komputera jeszcze nie podłączałem.

Co do obsługi - dość intuicyjna, nie natknąłem się na żadną uciążliwość (a jestem kapryśny), choć zaznaczam, że sprzęt mam od 2 tygodni i niestety nie miałem jeszcze czasu, żeby przetestować wszystkie opcje. Trochę drażniąca instrukcja - przyjęli system obrazkowo-diagramowy, który mnie osobiście nie odpowiada.

Z LCD kupiłem nagrywarkę Panasonic DMR EH65 i tu też strzał w "10".

Jednym słowem - polecam!

Pozdrawiam,
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ten model doskonale spisuje się również z HDTV - więc masz zakup na wiele wiele lat. Każdy kto widział kompresję na tym telewizorze - zarówno w górę jak i w dół - jest naprawdę zadowolony. Dodatkowo ten model jeszcze nigdy nie miał żadnych wpadek.
Jesli się bawiłeś to wiesz że z jego menu można wiele wykrzesać mozliwości , od oprogramowania niezależnego każdego kanału , po nastawy własne.Świetna i intuicyjna obsługa pilota , zmiana podświetlenia matrycy , mozliwość wyłaczenia diody , no i wreszcie najszybsza matryca w dotychczasowych 40" Lcd.
Polecam ku zadowoleniu następnym.

pozdrawiam
 

mrdark

New member
Witam
Czy model jvc46 cali full hd, bedzie mial wieksze problemy z kompresja w dol (kablowka itp), czy moze wyglada to podobnie? Teoretycznie powinien sprawowac sie gorzej, a w rzeczywistosci jak to sie prezentuje?
 
Do góry