JVC S70 wszystko o serii 40S70

macek

New member
Bez reklam
witam posiadam od paru dni jvc 40s70 chcialbym sie dowiedziec cos wiecej o tym tv narazie odbieram z cyfry+ jakosc zalezy od programu dobra ,nie wiem jak ustawic najlepiej w menu zeby byla lepsza [ co to jest DV3] jutro porównam z dvd Panasonica s52 mam nadzieje ze bedzie powalajaca juz sie nie moge doczekac wszystko palaczone jest kablami profigold mam pytanie co do ps2 jak go polaczyc( niestety ten tv nie ma wyjscia optycznego) zeby jakosc byla bdb ,jakim kablem? czy trzeba ustawic odpowiednio ps2? chcialbym polaczyc go z laptopem ale mam grafike zbyt slaba i nawet nie próbuje za wszystkie rady dziekuje
 

SzymonH

New member
40s70 + S52

Witam.

Napisz jak sprawuje sie Twój TV z DVD Panasonica s52. Przymierzam się do takiego zestawu.

Dziękuje i pozdrawiam

Szymon
 

macek

New member
Bez reklam
jvc 40s70

witam jak dla mnie jestem bardzo zadowolony obraz z dvd panasa podpietego po kablu hdmi bdb ogladam równiez z zródla cyfry+ i tutaj zalezy od programu tvny chodza dobrze przy reszcie widac smuzenia ale w najblizszym miesiacu zaopatrze sie w n i wtedy porównam przynajmniej przy programach hd pozdrawiam
 

świeżak

New member
co wybrać

Witam
Nie wiem co mam wybrać z trzech modeli które wybrałem czytając to forum i waham się pomiędzy:
Samsung LE40N71
JVC LT 40 S 70
Sony KDL 40 S
Proszę o pomoc, który z nich wybrać bo nie wiem który jest lepszy, a może jeszcze jakiś inny telewizor w podobnej klasie cenowej.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za sugestie.
 

Mabri

New member
macek napisał:
witam posiadam od paru dni jvc 40s70 chcialbym sie dowiedziec cos wiecej o tym tv narazie odbieram z cyfry+ jakosc zalezy od programu dobra ,nie wiem jak ustawic najlepiej w menu zeby byla lepsza [ co to jest DV3] jutro porównam z dvd Panasonica s52 mam nadzieje ze bedzie powalajaca juz sie nie moge doczekac wszystko palaczone jest kablami profigold mam pytanie co do ps2 jak go polaczyc( niestety ten tv nie ma wyjscia optycznego) zeby jakosc byla bdb ,jakim kablem? czy trzeba ustawic odpowiednio ps2? chcialbym polaczyc go z laptopem ale mam grafike zbyt slaba i nawet nie próbuje za wszystkie rady dziekuje
Gratuluję wyboru - to mój faworyt wsród lcd.
Jeżeli już go masz, to po co ci porady. Pilot do ręki i heja. Obraz i tak musisz dostosować do swoich upodobań.
Prosimy również o jak najwięcej opinii na jego temat, bo to bardzo udany tv a jakoś mało popularny.
Miłej zabaway.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
każdy w swojej klasie gra super. I najważniejsze nie zawodzi uzytkowników.
Seria S ma szybsze procesory ruchu i wiekszą obsługę obróbki cyfrowej.
A 40 S 70 - gra znakomicie nawet z 2- metrów przy normalnym sygnale z kablówki.
Nie wierzysz to sprawdź w domu przed zakupem.
Masz prawo zwrotu 10 dni - jeśli Ci nie bedzie odpowiadać
pozdrawiam
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
A czy jvc 40S70 to ten sam tv co 37S70? Czy tak jak w przypadku panasonica LX600 26 i 32 cale które to nie do końca te same tv.
 

macek

New member
Bez reklam
jvc 40s70

witam równiez jestem ciekawy jak wspólpracuje z n mam zamiar byc jej posiadaczem w styczniu oczywiscie n tv juz mam pozd.
 

rep

New member
dżejwis

Witam.
Szkoda, że tak mało popularny jest ten televizorek. Ciekawe dlaczego ?Przecież świeci rewelacyjnie.
Pozdrawiam.
 

maszek

New member
Bez reklam
OK, dzięki Kiki-emu miałem możliwość cieszyć się tym telewizorem od piątku przed świętami. Długo zastanawiałem sie nad wyborem tak jak wiekszość forumowiczów plazma czy lcd?. Kupiłem LCD JVC. Dlaczego?
Może od początku. Byłem wielkim fanem plazm panasonika. Pioneer był poza zasięgiem moich możliwości. Jak to już wcześniej opisałem w wątku dot. zakupu telewizora - zdecydował przypadek. Lubiłem chodzić do MM i podpatrywać telewizory. Wiadomo, albo nie dbają o sygnał dostarczany do telewizora i wówczas można zobaczyć jak dany model sobie radzi ze słabym sygnałem albo podłączają prezentacje w HD i można zaobserwować co wyciśniemy z telewizorka mając dobry materiał. Kiedy ja chodziłem i oglądałem, moja wife siedziala zazwyczaj przed 42" plazmą Panasonic odpoczywajac po zakupach w Auchan:D. Pewngo dnia wystawiono kilka modeli JVC. Model 40S70 stał obok 37M60. Widziałem wiele telewizorów "w akcji" od samsunga, philipsa, sonego po lg ale to co pokazał 40s70 zamurowało mnie. Był lepszy nawet od s60. Kiedy tak stałem i patrzyłem na niego usłyszałem głos mojej żony "ten jest zdecydowanie najlepszy, ma bardzo ładny obraz naturalne oddaje kolory i dźwięk też ma super". Wróciłem do domu i przeszukałem forum.

Znalazłem jeden wątek, który mnie przekonał na 80% http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=5205&highlight=40s70
oraz ten
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=8783&highlight=40s70

Przeczytałem je i w zasadzie nie miałem już wątpliwości co do zakupu. Rozwianie pozostałych 20% niepewności to już sprawka Kikiego. Wife uważa, że pierwszy wybór najlepszy więc odpuściłem sobie plazmy Pioneera i Panansonica. Poza tym JVC do Matsushita;).
Telewizor 40" rozwiązał dylemat 37" czy 42"? Stojak obrotowy (stopka) w wyposażeniu. Wejście PC. Dwa wejścia HDMI po których śmiga aż miło: DVD Panasonic S97 oraz tuner Humax 2000 HDCI. Zero problemów z HDCP. Bardzo fajnie rozwiązano sposób wyprowadzenia kabelków z telewizora - w jednym miejscu. Menu w języku polskim. Pilot nieco "za długi". Telewizor o dziwo bardzo dobrze radzi sobie z sygnałem z anteny zewnętrznej. Oczywiście wszystko zależy od od jakości nadawanego sygnału. Za to w parze z Humaxem stanowią super duet. Mam Cyfrę+ i "dziadek Mediasat" niech się chowa. Teraz wiem co traciłem w obrazie mając tuner od C+;) . Humek pozwala też podawać trzy rozdziałki: 576, 720p i 1080i. Telewizor świetnie daje sobie radę z dostosowaniem podawanego sygnału do swojej rozdziałki natywnej. Np. oglądajac materiał w SD podany do telewizora z Humka po HDMI w 720p obraz jest nieco "spłaszczony". Inaczej mówiąc, sylwetki aktorów wydają się niskie, twarze poszerzone. Wystarczy na pilocie Humka wybrać rozdziałkę 576 i telewizor (po HDMI) wyświetla naturalny obraz.
Macie rację, ten telewizor nie jest popularny ale wierzcie mi ... warto było go kupić:)
 

maszek

New member
Bez reklam
2,6-3,0 bo tak są ustawione fotele ale nie ma to większego znaczenia bowiem obraz nawet z anteny naziemnej jest dobry (odbieram ze Ślęzy).
 

krajek

New member
Witam Wszystkich,

uzytkuje ten telewizor z N-ka - jakosc wprost rewelacyjna a szczegolnie na Discovery HD! szczerze polecam
 

RolphusX

New member
krajek napisał:
Witam Wszystkich,

uzytkuje ten telewizor z N-ka - jakosc wprost rewelacyjna a szczegolnie na Discovery HD! szczerze polecam

Witam
Czy masz go podłączonego przez HDMI? Czy są jakieś problemy z dźwiękiem?

Pozdrawiam
 
Do góry