JVC S70 wszystko o serii 40S70

jackuc

New member
rep napisał:
Witam.
Tadolbos ja oglądam cyfre czasami nawet z 2 a czasami z 4 metrów i obraz jest ok. Oczywiście najlepszy na tvn, niekiedy jak idzie jakiś film na tvn to obraz jak hd, poprostu kozak.
Pozdro.

Rep, sprawdź skrzynkę jak możesz :D
 

macek

New member
Bez reklam
40s70

Witam uzytkuje ten model od dluzszego czasu i jestem w 100 procentach bardzo zadowolony ogladam z cyfry + (w tym miesiacu /n/i sprawdze jak jest w hd) i wiekszosci programów obraz bdb a z tvn zyleta uzytkuje dvd panasonica s52 i obraz igla widac kazdy szczegół,takze polecam kazdemu pozdrawiam.
 

jacek.ok66

New member
Cyfra ma lepszy sygnal niz Cyfrowy Polsat, wiec bedzie bardziej niz ok. Tak to prawda jak leca filmy, np. na TVN to z 4 metrow obraz prawie jak HD....Az mi szczeka opadla, bo nie wiem w czym tkwi fenoment tej 40-tki ale obraz, ostrosc, kolory i dzwiek jest po prostu rewelacyjny....Podlaczylem tez swoja kamerke HDV Sony HC3 i po prostu bajka....Wiem, ze za ta cene (6 tys zl) dokonalem najlepszego wyboru...
Pilot jest malo poreczny...Za male sa przyciski glosnosci...Poza tym jeszcze nie opanowalem co zrobic aby chcac ogladac z C.P. za kazdym razem po zgaszeniu LCD nie ustawiac recznie tego zrodla Scart 1...To mnie troche denerwuje...Ale moze znajde na to jakis sposob....albo ktos podpowie...
 

warum

New member
Macie Panowie rację ten JVC 40s70 to naprawdę fajny telewizorek - mnie powalił na kolana. Świetny obraz nawet z 2,5 metra, dobra oglądalność z różnych kontów, b. dobre kolory. Oglądałem i sharpa 37BV9e i sony 40v2000 (które brałem pod uwagę, ale zdecydowanie na pierwszym miejscu jest JVC). W MM kosztuje bagatela 9999 zł...
 

jacek.ok66

New member
Bez problemu mozna go kupic na dzien dzisiejszy za 6 tys zlotych z pelna polska gwarancja 24-miesieczna, polska instrukcja od polskiego dystrybutora...Przy okazji zauwazylem, ze JVC ma ten sam serwis naprawczy co Panasonic.
 

tadolboss

Member
Uchwyt na ścianę do JVC 40S70

Cześć,
czy ktoś z szanownych użytkowników JVC 40S70 może mi podesłać rostaw otworów służących do przymocowania uchwytu ściennego-jesli wybiorę ten TV to tylko i wyłącznie powieszę go na ścianie.Chciałbym znaleźć uchwyt który zapewni mi jak najmniejszą odległośc między tyłem TV a ścianą.
Ja znalazłem coś takiego:
http://www.allegro.pl/item157372220_uchwyt_uniwersalny_plazma_lcd_promo_26_65_.html
lub
http://www.allegro.pl/item157372191_profesjonalny_uchwyt_plazma_lcd_wysylka_gratis.html

Czy te uchwyty będą pasowały do 40S70 ?
Proszę o ewentualne inne propozycje
Pozdrawiam
 

jacek.ok66

New member
Tak mniej wiecej wyglada obraz z tego LCD. Ja mam platforme Cyfrowy Polsat i zrobilem dzis takie zdjecie:
http://www.photo-jack.isx.pl/guest/dsc_1116.jpg

Zdjecie jedynie zmniejszone, nic innego nie poprawiane. Specjalnie zrobilem pod katem aby bylo widac jak wyglada obraz wlasnie ogladajac z boku.Zainteresowanym moge wyslac wiecej na e-mail.

Wczoraj ogladalem tez filmy z divx. Po HDMI to po prostu rewelacja..Nie myslalem, ze filmy w divx na takim duzym LCD moga miec tak fantastyczna jakosc, plynnosc i super szczegoly (ostrosc)....
 

maszek

New member
Bez reklam
tadolboss napisał:
Cześć,
czy ktoś z szanownych użytkowników JVC 40S70 może mi podesłać rostaw otworów służących do przymocowania uchwytu ściennego-jesli wybiorę ten TV to tylko i wyłącznie powieszę go na ścianie.Pozdrawiam

Rozstaw otworów w TV do przykręcenia wieszaka to kwadrat 20cm x 20cm. Odległość górnej linii otworów do górnej krawędzi TV to 24 cm. Taka sama odległość jest od dolnej linii otworów do dolnej krawędzi telewizora. Odległość lewej linii otworów do lewej krawędzi TV wynosi 40 cm (tak samo od prawej linii otworów do prawej krewedzi TV).
Tylna ścianka TV nie jest całkiem płaska, delikatnie zaokragla się do lewej i prawej krawedzi TV. Dodatkowo, patrząc od tyłu po lewej stronie znajdują się (pod pokrywką) wszystkie gniazda TV - oprócz HDMI, bo te umieszczone sa pośrodku TV.
polecam stronkę http://www.jvc.pl/site/pl_pl/lcd/feat3.html (na samym dole jest o wieszaniu TV na ścianie).
PS pytaj Slavi na PM - podpowie Ci jaki wieszak wybrać.;)
pozdrawiam
 

jackuc

New member
jacek.ok66 napisał:
Tak mniej wiecej wyglada obraz z tego LCD. Ja mam platforme Cyfrowy Polsat i zrobilem dzis takie zdjecie:
http://www.photo-jack.isx.pl/guest/dsc_1116.jpg

Zdjecie jedynie zmniejszone, nic innego nie poprawiane. Specjalnie zrobilem pod katem aby bylo widac jak wyglada obraz wlasnie ogladajac z boku.Zainteresowanym moge wyslac wiecej na e-mail.

Wczoraj ogladalem tez filmy z divx. Po HDMI to po prostu rewelacja..Nie myslalem, ze filmy w divx na takim duzym LCD moga miec tak fantastyczna jakosc, plynnosc i super szczegoly (ostrosc)....

A możecie coś napisać jak współraca z kompem? Są jakieś problemy ? Po złączu D-sub ?
 

Hardi

New member
jacek.ok66 napisał:
Dzis otrzymalem JVC 40 S70BU. Mam w domu Cyfrowy Polsat i bylem dosc sceptycznie nastawiony co do sygnalu.... Pierwsze wrazenia po prostu rewelacja...Zanim sie zdecydowalem wlasnie na ten model przez dlugie tygodnie czytalem forum, pomogl tez Kiki.... Ten LCD jest po prostu rewelacyjny. Ja ogladam z okolo 4-5 metrow, bo tak mam ustawiona kanape i obraz jest zyleta....Jak potestuje dluzej napisze wiecej...LCD warte swojej ceny....I jestem bardzo Happy z tego zakupu
jaki masz dekoder CP?
 

Gregorymik

New member
Czy komuś udało sie kupić u nas model LT40S70 w czarnej obudowie???
Ktoś rozmawiał z JVC Polska z działem handlowym ??
Bo ja tak i trafiłem tam na jakiegos buraka!!!!
 

nic

New member
Gregorymik napisał:
Czy komuś udało sie kupić u nas model LT40S70 w czarnej obudowie???
Ktoś rozmawiał z JVC Polska z działem handlowym ??
Bo ja tak i trafiłem tam na jakiegos buraka!!!!

Mam ten sam problem, pytalem juz na privie Kikiego. Niestety w Polsce byly i sa dostepne tylko w kolorze srebrno czarnym.
Pzdr
 

Mabri

New member
Gdybym wybierał lcd, to na pewno wziąłbym 40s70. Nie wiem co JVC zrobiło z tym tv, ale jest on rewelacyjny.
Szczerze polecam.
Prosiłbym jeszcze o opinie jak współpracuje on z n-ką. Znajomy chce dokupić do niego n-recordera i nie wiem co mu powiedzieć.
CHodzi mi głównie o ewentualne problemy z hdmi.
 

ein

New member
Mabri napisał:
Gdybym wybierał lcd, to na pewno wziąłbym 40s70. Nie wiem co JVC zrobiło z tym tv, ale jest on rewelacyjny.
Szczerze polecam.
Prosiłbym jeszcze o opinie jak współpracuje on z n-ką. Znajomy chce dokupić do niego n-recordera i nie wiem co mu powiedzieć.
CHodzi mi głównie o ewentualne problemy z hdmi.

Potwierdzam :) To po prostu JVC i jego S seria :) Na forum masz kapke nizej o problemach z n-ka po HDMI - imho dosc typowych (bo takie sa domena wiekszej czesci tele obecnych na rynku).
Jezeli kolega ma aplituner to po HDMI bedzie cacy - ot dzwiek wyprowadzi do kina domowego (bo w tele zrywa).
 

jacek.ok66

New member
Mabri napisał:
Gdybym wybierał lcd, to na pewno wziąłbym 40s70. Nie wiem co JVC zrobiło z tym tv, ale jest on rewelacyjny.
Szczerze polecam.
Prosiłbym jeszcze o opinie jak współpracuje on z n-ką. Znajomy chce dokupić do niego n-recordera i nie wiem co mu powiedzieć.
CHodzi mi głównie o ewentualne problemy z hdmi.

Wzialem n-ke tydzien temu. Wylacznie dla tych 2,5 kanalow w HD...Bo cala reszte mam na platformie C.P. Pracuje bez problemu po wejsci HDMI.
Ale zauwazylem, ze przy pierwszym przelaczeniu na n-ke jest poslizg glosu z wizja. Jest na to tylko jedna metoda: przelaczenie na inny kanal i np. spowrotem i juz pozniej caly czas jest ok. Problem z sekundowym zanikaniem dzwieku to tez zmora n-ki i HDMI. Ja wzialem zwyklego nboxa bez recordera. Moze z czasem to poprawia. Poki co dzwiek poscilem przez kino domowe. Jakosc Discovery HD bardzo dobra, aczkolwiek Luxe TV ma znacznie lepsza....
 

jackuc

New member
jacek.ok66 napisał:
Wzialem n-ke tydzien temu. Wylacznie dla tych 2,5 kanalow w HD...Bo cala reszte mam na platformie C.P. Pracuje bez problemu po wejsci HDMI.
Ale zauwazylem, ze przy pierwszym przelaczeniu na n-ke jest poslizg glosu z wizja. Jest na to tylko jedna metoda: przelaczenie na inny kanal i np. spowrotem i juz pozniej caly czas jest ok. Problem z sekundowym zanikaniem dzwieku to tez zmora n-ki i HDMI. Ja wzialem zwyklego nboxa bez recordera. Moze z czasem to poprawia. Poki co dzwiek poscilem przez kino domowe. Jakosc Discovery HD bardzo dobra, aczkolwiek Luxe TV ma znacznie lepsza....


Napiszcie jak współpraca z kompem !!!
Jakieś problemy po D-sub ? Jaka jakość ???
 
Do góry