Jvc37m60 prosze o ocene posiadaczy!!!!!

kleobobi

New member
Duzo czytalem na forum o jvc 37 m 60 i juz zdecydowalem sie na zakup oczywiscie u kikiego (nikt nie pomogl mi tak jak on w moich watpliwosciach, profesjonalista ).Kropka nad i bedzie opinia posiadaczy.Za pomoc bardzo dziekuje.:D
 

kleobobi

New member
Jvc 37 M 60

Szkoda ze nikt z uzytkownikow nowego sprzetu juz nie zaglada na forum a szkoda .Jutro zakup postaram sie opisac moje wrazenia .Pozdrawiam
 

kleobobi

New member
Nareszcie w domu!!!!!!!!!!!!!!

Witam wszystkich zainteresowanych dzis dotarl ,jest i gra :D .Pierwsze wrazene pierwsza liga ale dla kanalow ktore nadaja w dobrej jakosci (oczekiwaniw za N i HD).Z dvd Wladca pierscieni powala .Obsluga i menu intuicyjne i mnostwo przydatnych funkcji.Dodam JVC kupilem u kikiego mila obsluga(meczylem mu bulke przeszlo 2 miesiace;) )i dobra cenna polecam.Pare dni i rozpracuje reszte i wtedy na spokojnie opisze wszystkie za i przeciw.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
mogę Ci zacytować kilkadziesiąt super opinii -osób które kupiły ten LCD. Tyle że większości są to osoby które twierdzą że czytaja forum , ale nie piszą na nim.
Nie znalazłem żadnych negatywnych opinii.
Jako jedyny - model wygrywał na prezentacjach - z plazmami.
Jest - poprostu extra. Ma chyba najwiekszą do tej pory płynność na rynku LCD
Ale z przyjemnością poczytam Twoje opinie.
pozdrawiam.
 

kleobobi

New member
Czesc 2 opowiesci

Oto kilka spostrzezen :plynnosc rewelacyjna (mecze ,wyscigi) czern gleboka,obsluga idealna,swietnie rozwiazane ukrycie wtyczek i kabli.Szczerze polecam 37M60 jest rewelacyjny. Jednak nie dla osob majacych slaby sygnal (kablowka tragedia) obraz z C+ bardzo dobry (czekam za HD wtedy opisze wrazenia) Prosze o pytania chetnie odpowiem
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
TV LCD JVC 37 M 60 - to zupełnie inna klasa i to zarówno cenowa jak i jakościowa. Ale muszę powiedzieć że r 70 w klasie do 6000 zł - też gra bezkompromisowo. Ma szybka matrycę - 6 ms i dużą płynność nawet przy małych odległościach.

http://www.jvc.pl/site/pl_pl/lcd-tv/lcd/index.html
Ja mam kablówkę na której testuję telewizory. Kablówka ma dobry sygnał i jakość tego telewizora przy odległości 2,5 metra jest znakomita.
pozdrawiam
 
Do góry