JVC GZ-HD520BE kilka pytań

łoś

New member
Witam.kupiłem dziś kamerę przedstawioną w tytule.Niestety instrukcja obsługi jest maksymalnie uproszczona i tylko kilka podstawowych rzeczy jest opisanych a np ustawienia menu już nie są w niej zawarte.Proszę odpowiedzieć mi na kilka pytań.
1. do czego służy opcja XVC color i czy warto ja ustawić na włączoną czy wyłączoną??
2. co czego służy wzmocnienie - w tej opcji jest do wyboru auto,agc,wył które wybrać??
3. chciałbym kupić jeszcze jeden akumulator jednak oryginały są bardzo drogie.czy znacie jaki zamiennik do tego modelu kamery większy pojemnością od oryginalnego BN-VG114E ?? na alledrogo widziałem adaptery które montuje sie pomiędzy bateria a kamerą które powiększają jej pojemność.warto kupić takie coś??
 
Ostatnia edycja:

powert

New member
Ja mam te opcje w/w powłączane, w instrukcji też dużo o nich nie miałem napisane :) Kamerkę mam trochę inną, bo Everio GZ-HM300 ale opcje jak widzę te same. Bateryjka org. jest O.K. Te adaptery to są normalne akumulatory - zamienniki, tylko że do działania potrzebują org.akumulatora bo ma jakieś zabezpieczenia.
 
Do góry