JVC LT-40S70ZU - opinie

rhayader

New member
Pytanko -
Model LT-40S70ZU co oznacza końcówka ZU
zależy mi bowiem na czarnej obudowie
a takie właśnie oznaczenie znalazłem na nie mieckich stronach.
Jesteś mi w stanie takiego dokładnie sprowadzić ?
Aha czy rozłożenie płatności na raty wchodzi w rachubę ?
Pozdrawiam
 

Leszek CH

New member
Jvc Lt-40s70??zu

Witam!
ZU - mówi o czarnej obudowie.
Porównywałem z katalogu JVC specyfikację techniczną S70 i S70 ZU i poza kolorem obudowy niczym innym się nie różnią.
Różnica cen pomiędzy tymi modelami to ok. 2,500zł.
Bardzo proszę o logiczne uzasadnienie tej kwestii, pewnie coś przeoczyłem.
Kiki, myślę że coś otym wiesz?
Pozdrawiam i b. proszę o odpowiedź!
 

nowy66

New member
Leszek CH napisał:
... poza kolorem obudowy niczym innym się nie różnią...Różnica cen pomiędzy tymi modelami to ok. 2,500zł...
Bardzo proszę o logiczne uzasadnienie tej kwestii, pewnie coś przeoczyłem.

Myslę, że nic nie przeoczyłeś. Nie ma róznicy pomiedzy JVC 40S70 BU a SU a ZU. Róznica w cenie to .....1€. A dlaczego u nas tak duża róznica? Mało konkurencyjny rynek, inne zniżki dla róznych sprzedawców, stare zapasy,...itd. Nie ma racjonalnego powodu. Rynek.


Popatrz TUTAJ znajdziesz ceny w D, a TUTAJ jak klikniesz na "ausstattung" to w oddzielnym oknie pojawią się wszystkie trzy.

pzdr
 

#kiel#

New member
JVC LT-40S70 problem podczas "stanu czuwania"

Witam, jestem nowym uczestnikiem forum ale to właśnie dzięki wam udało mi się wybrać telewizor. Po kilku tygodniach szukania, wybór padł w końcu na LCD JVC40S70 i osobiście uważam że był on w 100% trafny. Mam jednak problem i przyznając się do mojej średniej wiedzy na tematy techniczne dotyczące tv, zwracam się do was z pytaniem: "czy w czasie trybu czuwania (wyłączony TV z pilota) jest normalnym że słyszę dziwny wręcz denerwujący dzwięk wydobywający się z TV, porównywalny do "bzyczenia komara":)? Niby to nie wada ale męczy gdy w pomieszczeniu jest zupełnie cicho. Proszę o poradę czy to wada bo jestem nawet skłonny oddać go do reklamacji. Pzdr.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nie słyszałem jeszcze o takim przypadku. Oczywiscie zasięgnij porady serwisu. Może być inne wytłumaczenie. Ale zobaczymy co powiedzą fachowcy.
pozdrawiam
 
Do góry