Opinie na temat JVC 37S60

maurycy333

New member
Jestem jednym ze szczęśliwych posiadaczy LCD 37S60

Jakie macie spostrzerzenia i opinie na temat tego telewizora jakimi kablami macie podpięty sprzęt jakie mankamenty mogliście zauważyć podczas jego testowania
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam - to telewizor ,który najczęściej wygrywał i wygrywa prezentacje w klasie 37" w cenie do 8000 zł. Tym bardziej więc gdy cena obecna sięga 6999 zł powinien utrzymać pryzmat pierwszeństwa.
Co to znaczy wygrywa ?
Otóż osoby które mają u siebie prezentacje - w ciszy i w spokoju oraz w otoczeniu swoich najbliższych i doradców - najczęściej wybierali ten model .
O wadach nie słyszałem .
Właśnie testowałem go w domu - z sygnału kablowego , odległości 2,5- 3 metry . Dziś zmieniłem testowany telewizor na inny i wiem teraz co to znaczy stracić dobrą jakość obrazu. Nawet żona stwierdziła - TO NIE TO !!
pozdrawiam
 

enter

New member
TV LCD 37" JVC LT-37S60BU-polska instrukcja

Witam!!.Poszukuję polskiej instrukcji obsługi LT-37S60.Znalazłem angielską na stronie JVC,ale jako człowiek "starej daty" ma problem z tłumaczeniem.Zdecydowany jestem kupić ten model i dobrze by było zapoznać się z instukcją.Proszę o namiar www lub może w PDF ,by mi ktoś przesłał na mego maila.
Przepraszam,że podpięłem się pod ten temat,ale niechciałem robić bałaganu i zakładać nowy temat.Pozdrawiam wszystkich-enter
 

maurycy333

New member
niestety z powodu braku skanera nie mogę użyczyć instrukcji ale może kontakt z jakimś sprzedawcą dałby pozytywne rozwiązanie
 

kompozyt

New member
Jvc 37s60

Witam
Po wielomiesięcznym przeglądaniu forum jestm zdecydowany na zakup tego modelu telewizorka. Wreszcie uzbierałem...
Na forum opisują różne problemy związane z podłączeniem LCD do komputera. Czy w przypadku tego modelu (na forum nie znalazłem) te problemy są znaczne? Czy są jakieś przeskalowania, niedociągnięcia obrazu? Mam kartę nvidia GF 5900 z D-SUB i DVI. Ten telewizor ma wejście komputerowe D-sub, tak? Czy przy takim podłączeniu jest ok? Trochę zainwestowałem w taki mały "Media-Center" więc teraz mi go szkoda. Czy warto inwestować w kabelek DVI-HDMI do podłączenia komputera?
Bardzo mi zależy na wyjaśnieniach kogoś życzliwego, opinii...

Prawie na pewno zawrócę głowę Panu KIKI w sprawie zakupu, czekam tylko na uruchomiemie klubu VIP - forum. Może wtedy załapie się na jakąś super cenę.
Tyle, że to daleko - jestem z Radomia.

Może ktoś zaproponuje jakąś sensową ofertę...

Pozdrawiam.
 

miegwa

New member
Z tego co się orientuję i z własnego doswiadczenia z innymi TV WARTO!!!!Natomiast z JVC możesz mieć problem. Chyba że S60 zachowa sie inaczej niż mój M60. Obraz na M60 bajka!! Mogę wyrażać się o nim w samych superlatywach. Kupiłem u Kikiego i jestem BARDZO zadowolony. Jest tylko jedno małe ale. Z komputerem mój M60 nie chodzi. Przez S-video obraz jest załosny i nawet nie próbuje go uruchamiać. Natomiast łącząc komputer z TV przez wejście PC wogóle nie mam obrazu. Od miesiąca nikt nie potrafi mi pomóc jesli chodzi o te kwestię. Proponowano mi sprawdzanie ustawien kart graficznej i tutaj upatrywano problemu.Ale chyba jednak to nie to. Oczywiście są to spostrzeżenia dotyczące modelu M60 a nie S60. Proponuję jednak abyś dokładnie to sobie sprawdził jęsli bardzo zależy Ci na połączeniu Kompa z TV.
 
Ostatnia edycja:

ein

New member
miegwa napisał:
Z komputerem mój M60 nie chodzi. Przez S-video obraz jest załosny i nawet nie próbuje go uruchamiać. Natomiast łącząc komputer z TV przez wejście PC wogóle nie mam obrazu. Od miesiąca nikt nie potrafi mi pomóc jesli chodzi o te kwestię. Proponowano mi sprawdzanie ustawien kart graficznej i tutaj upatrywano problemu.Ale chyba jednak to nie to. Oczywiście są to spostrzeżenia dotyczące modelu M60 a nie S60. Proponuję jednak abyś dokładnie to sobie sprawdził jęsli bardzo zależy Ci na połączeniu Kompa z TV.

To zaiste dziwne, bo przez D-sub powinno swiecic te 1024x768 bez gadania. Rozumiem ze wszelkie ustawienia karty graficznej przecwiczone? Moze dalo by rade z PowerStripem, potrafi wyswietlic obraz nawet na szafie? ;) Ogolnie podlaczalem pieca do JVC serii A, S oraz C (26 i 32 cale) i nie bylo problemu z uzyskaniem ladnego, stabilnego obrazu w rozdzielczosci, jak wyzej, ladnie dopasowanego do matrycy (brak jakis paskow, nic nie obcinalo etc). Oczywiscie to TV nie monitor - tutaj, gdy priorytetem jest PC czy konsola, nieodmiennie doradzam Samsunga, ktory jest wzorcowy, jezeli chodzi o wspolprace z takim sprzetem.

PS. Przez przejsciowke DVI-HDMI probowales?
 
Do góry