jvc 32 s60

Jaro

New member
Witam,
Poszukuję TV LCD 32 cale. Będe używał go do oglądania kablówki, DVD i czasami moze podłącze kompa.
W Saturnie w gazetce promocyjnej jest JVC LT 32 s60 BU w cenie 4480zł. Wiele dobrego mówiło się o tym TV.
Proszę o radę czy to dobry wybór, wart tych pieniędzy czy moze poszukać jakiegoś innego TV w tym przedziale cenowym np. panasonic 32 lx 60, samsung 32 r 71/72.
Pozdrawiam
 

ortax360

New member
Wybrałbym Panasonica 32lx60 .
Ma lepszą czern, 2 x hdmi .
JVC maiałem bardzo słabe katy , koszmarne menu , słaby dzwięk , niby 7ms (to sciema ) .
Cena jest dobra , fainie chodzi z HD , wiele ustawien .
LCD dobre ,ale Panas lepszy .
pozdrawiam
 

Jaro

New member
ortax360 - muszę przyznać, ze brałem bardzo poważnie pod uwagę panasonica lx 60 ale oglądając zdjęcia z działu testy i porównując tego panasonica z jvc s 60 mam wrazenie ze jvc lepiej sie spisuje. z tych zdjęć moim zdaniem wynika, że to jvc ma lepsze kąty i lepiej odwzorowuje barwy i szczególy obrazu.
Bardzo proszę uzytkowników jvc s 60 o wrazenia z użytkowania tego tv.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Testy mają przybliżyć poziom tv i jego oddanie kolorów. Na pewno powinno się porównać na żywo wybrane modele.
 

ein

New member
Ano i bardzo

fajnie ze sa - bo daja pewne przyblizenie - co gra, a co tylko udaje ze gra. Oczywiste, ze przed ostatecznym wyborem trzeba organoleptycznie sie przekonac z czym to sie je :)
Ja czekam bardzo na testy Loewe Concepta i Sharpa z TruD-em. Mam juz w glowie pokaz Loewe vs Sharp vs JVC - reszta jak na razie sie w moich oczach nie liczy :)
Mam tez prosbe - jezeli dalo by rade jednak powrocic do testow za pomoca sygnalu TV to bylo by ekstra
 
Do góry