Pomoc przy wyborze kamery !

Sizz

New member
Witam.
Chciałem kupić kamerę głównie do filmowania moich "trików" na deskorolce. Niestety nie mam zbyt dużego funduszu. Jest to około 500-700 zł.
Zastanawiałem się nad kamerami : JVC Gz-MG630 oraz JVC GZ-MS110. Oczywiście jeśli fundusz mi pozwoli wybiorę tą pierwszą ale możliwe że niestety nie będę mógł tyle wydać. I tutaj pojawia się moje pytanie. Czy te kamery strasznie się od siebie różnią ? Czy odczuje straszną różnicę kupując JVC Gz- MS110 ? A może możecie polecić coś innego w tym przedziale cenowym ?
 

twardy83

New member
czesc ... wszystko zalezy do czego ci ma sluzyc taka kamerka ... bo taka JVC Gz-MG630 w sklepie to okolo 1000 - ja mam bardzo podobno tylko troszke lepsza --> Panasonic SDR-H80 (czerwony) - kamera cyfrowa firmy Panasonic --> Panasonic SDR-H80 (czerwony) - kamera cyfrowa firmy Panasonic - Manager.Money.pl ... i powiem ci ze sluzyla mi bardzo dobrze .. niestety teraz leży w szafce bo kupilem sobie FULLHD :) jak bys byl zainteresowany to pisz PW! pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
odczujesz różnicę. Z całą pewnością warto dopłacić - a co nowe z gwarancją to nowe.
 

Yafud

New member
Jakbyś do dziś jeszcze nie wybrał sprzętu do nagrywania wyczynów to najlepszym rozwiązaniem byłby JVC Adixxion, nawet mógłbyś go do deski przymocować i z nim szaleć :)
 
Do góry