JVC 37R70BU?? jak gra

absolus12

New member
Witam
czy ktoś moze miał okazję przeestowania JVC 37R70BU i może opisać swoje wrażenia. czy warto dołożyć i wybrać właśnie ten model zamiat samsung 37''R72 lub sony S v40A10?

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
 

absolus12

New member
Witam ponownie, właśnie wróciłem z MM i mogę powiedzieć że na Sony widać gołym okiem "wpadanie czerwonego w róż".

może już pojawił się ktoś kto widział JVC R70 w akcji??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Przyjechały trzy sztuki.
Model 37"LT-37R70BU

[Wersja do druku]
104968_lt-37r70bu_fv.jpg
dot.gif


Przy wyjmowaniu miałem wrażenie jakby już był wyjmowany,a raczej paskudnie zapakowany.
Później było już z górki. Podłączenia - podobnie jak w X 70 - menu również. Widać na modelu staranne wzornictwo - JVC wróciła do współpracy z studiem projektór InterArti. W tym czasie wczytały się programy.
Kablówka nabrała innego znaczenia .
Obraz nawet z TVP1 - znakomity. Wyraźny ,płynny bez smuzeń od 2,5 metra. Wszystkie programy studyjne -super - nawet TV Trwam. Filmy z dvd nawet czarno-białe /"Wojna domowa"/ bez smużenia.
Zbyt duży kontrast nadrysowuje biel. Ale zejście z nadmiaru kontrastu i powracamy do łagodnego pełnego wymiaru.
Podłączenie pod HD i apetyt się wzmaga. Czyściutko jak pupcia niemowlaka. Rewelacja.
Słabiej wypada z anteny dachowej dopiero odleglość 3- 3,5 metra wyrównuje szansze.
Ale pełna kolorystyka , wyrazistość , reakcja, głębia - ekstra
Mecze powtarzane - ze starych archiwów - cienizna .
Mecze bieżące na Polsat Sport - bardzo dobrze.
Właśnie jedzie na BBC - Formuła I. Bez zastrzeżeń.
Warto jednak dobrze zapoznać się z menu.
Uwzględniając cenę 6999 zł za ten telewizor z całą pewnością należy do czołówki modeli obecnie na rynku
Foto test za dwa trzy dni.
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czerń z całą pewnością należy do czołówki .
Wieczorem , a raczej w nocy - zmniejszyć trzeba podświetlenie matrycy.
 

maurycy333

New member
a jak wygląda porównanie z 37s60

no dobrze poprzednio 32s60 i 37s60 były szczegółowo opisane ale jak się mają te nowe 37r70 do poprzedników który jest lepszy bo cena jest zbieżna który warto dziś kupić
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
porównanie będziesz miał w przyszlym tygodniu w fototestach.
Już wykonane - tylko bedą zaczepione.
Teraz siedzę prze 37 R 70 / testowy/ 2,5 metra i gra naprawdę wyjatkowo. Jak lecą reklamy na dowolnych kanałach /kablówka/ - jakość wzbudza zachwyt.
 

Gatekeeper

New member
kiki,

a jak seria R70 wypada w porównaniu z X70 ?

Teoretycznie najbardziej dopasiona jest seria X70, ale z tego co widziałem to gra raczej przeciętnie....

pozdro
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Dla mnie seria R 70 - gra lepiej.
Ma lepszą wyrazistość obrazu, lepszą czerń, lepsze kąty, extra.
Włąśnie oglądam TVN 24 - jakość naprawdę znakomita. Obraz czysty i wyraźny. Nie widać ani fragmentu smuzenia , obraz znakomity mimo że ogladam mając okna z boku.
Ciekawe jak sobie da radę z Mundialem.
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
no dobrze bo juz mam metlik w glowie:

poprosze o porownanie pomiedzy r70, a panasem pv 60 bo juz sam nie wiem co chce kupic. bylem juz zdecydowany na plasme a tu jak czytam te zachwyty to zaczynam miec watpliwoci.......... a co z tym LC-37G1, kiedy to bedzie i jaka prognozowana cena?a co z tym JVC LCD 40"? duzo drozszy?jak wypada? jakie czasy reakcji maja te LCD?
dzk

dodam jeszcze ze kontrast/nasycenie/wyrazistosc kolorow w plasmach nie powala mnie na kolana np. w wyzej wymienionym pv60, stad chodzi mi po glowie cos innego.........
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
opis masz w innych wątkach.
Ten telewizor gra z dobrego sygnału - extra .
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=6461
Czy lepszy jest od plazmy ? - to zależy od wielu czyników .
Do czego ?
W jakich warunkach ?
Musisz sam zdecydować co dla Ciebie bedzie lepsze .

Sharp 37 GE 1 - kosztować będzie 9999 zł.
pozdrawiam
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
kilka danych dla rozjasnienia sytuacji, bo czytam czytam i czytam i coraz mniej wiem:
minimum 37" lcd, 42" plasma
do ~7000 pln
3,5-4m od tv
okno z boku, biale zaslony wiec w sloneczny dzien jest slabo z crt czasem. oczywiscir roleta jako opcja mi sie przewija przez glowe.
kablowka aster-wwa teraz, od wrzesnia okazjonalnie
sky hd z pakietem sports i movies- przez hdmi od wrzesnia
denon dvd 1920 tez przez hdmi razem z tv jak sie uda
duzo meczow ogladam....a jeszcze wiecej bede od wrzesnia.


prosze o propozycje, obejrze sobie w MM czy gdzies, a i tak pewnie bez pokazu sie nie obejdzie:)

zreszta pisalem juz o tym na idg, ale tu padl odzew najpierw.
wiec przy okazji kolumny tez dwie bede potrzebowal myslalem o infinity 40 lub 50, cos w tej opcji cenowej. masz jakies inne propozycje? czy przy okazji pokazu tv mozecie tez podwiezc jakies ze 3 rodzaje do prezentacji?

jak cenowo to wyglada?
czy wspolpracujecie z jakims bankiem w kwestii ew. skredytowania czesci zakupow?
z wwa jestem

ufff
 

absolus12

New member
Witam
W wielkim skrócie powiem, że JVC 37R70 gra bardzo dobrze z C+ na Fergusonie 6318 przez EuroRGB. Oglądam z 2,6m i jest bardzo dobrze oczywiście nie jest to dvd ani HD ale porównywałnie a nawet czasem lepiej niż CRT. Ostatnio oglądam cały czas mecze i nie zauważyłem żadnego smużenia, ogląda się bardzo komfortowo. Obraz z Denonem 1920 rewelacja (próbowałem)

Jak znajdę trochę czasu to postaram się dokładniej opisać JVC R70

Pozdrawiam
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
wychodzi na to ze musze te dwa kolo siebie zobaczyc w opcji dzien/noc zeby sie zdecydowac. chodz do moich 3,5 metra dokladajac lekkie krotkowidztwo to nie wiem czy gabaryt za plasma pv60 nie przemawia, ale sygnal bede mial od wrzesnia zajebisty i ulegajac zachwytom kiko nad jvc zaczynam sie lamac.zreszta to on mnie naprowadzil na pv60 zeby bylo smieszniej. ehhhhh

absolus pisz co ci sie nie pasi w twoim sprzecie. tez.jak pilot, jak menu, jak obsluga? a podstawka/uchwyt czy cos jest na wyposazeniu standart?
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
absolus12 napisał:
Witam
Jak znajdę trochę czasu to postaram się dokładniej opisać JVC R70
/quote]

a jak "opoznienie" w przeskakiwaniu po kanalach? w kilku modelach sony crt - wieki temu to byla masakra. jakie twoje odczucia?
 
Do góry