Jvc-mg610ez nowy akumulator

myszka miki

New member
Witam! Posiadam kamerę JVC-MG610EZ i mam w niej akumulator BN-VF808U(750mAh), jednakże chciałbym kupić większy.
Co sądzicie o tej? : allegro .pl/item1091278051_nowy_akumulator_do_jvc_bn_vf823_bez_kabla_jakosc .html

Lub o tej : allegro .pl/item1092057461_akumulator_jvc_premium_gold_bn_vf823_3200_mah.html<-- Nie ma tam mojego modelu kamery, jednak optycznie akumulator wyglada tak samo, czy bedzie pasował?

Interesuje mnie również możliwość ładowania poza kamerą: allegro .pl/item1096244008_nowy_akumulator_do_jvc_bn_vf823_super_jakosc.html , jednak sprzedawca pisze: "Gniazdo pozwala również ładować akumulator poza kamerą przy pomocy zasilacza JVC AP-V14 dostarczanego w komplecie z kamerą" z tym, że ja mam AP-V17E.
Proszę o pomoc w tej sprawie i z góry dziękuję.

Ze względu na regulamin, usunąłem część http z linku i dałem spacje po allegro i na końcu przed .html
 

tvenno

New member
miło widzieć taką dbałość o regulamin :) aczkolwiek z tego co widzę, to linkowanie odnośnie porad nie jest chyba zbrodnią :)

co do tematu, zamiast allegro proponuję zobaczyć na stronę winmar.pl, to sprzedawca szerokiej gamy ( od 500 zł do 20 000+ złotych ) kamer i wszystkiego z tym związanego. w przeciwieństwie do allegro masz sprzęt z pewnego źródła. Co do samej baterii, ta JVC BN-V823 ma blisko 3 razy większą pojemność, niż ta posiadana przez Ciebie. Pozdrawiam.
 
Do góry