Jvc gz-hd620

twety

New member
zauwazylem ze w podobnej cenie jest tez model JVC GZ-HD300AEZ który ma już nagrywanie 1080p a nie 1080i, jednak ma słabszą matryce i o połowę mniejszy dysk. Który z nich byłby według was lepszy? A może macie jakąś inna propozycje?
 

momo90

New member
Witam

Przyłączę się do pytania czy warto kupić GZ-HD620 czy w tej cenie polecacie coś innego??
 

momo90

New member
zależy mi na dobrej kamerze z HDD i Full HD żeby służyła kilka lat ( mam TV LG full hd) - generalnie będą to amatorskie nagrania w większości przy niezłym oświetleniu, czasami filmowanie z motocykla z ręki

ps. zastanawiałem się nad gz-hd320 bo podobna cena ale sam nie wiem
 
Ostatnia edycja:

sluuurp

New member
Daj sobie spokój z kamerą z HDD, tym bardziej, że na motocyklu będziesz robił filmy. Stukniesz, pukniesz i po śliwkach HDD pada od wstrząsów, a poza tym są prądożerne. Kupuj coś co nagrywa na karty pamięci.
Kamery z HDD już w zasadzie się nie produkuje, lub kończy produkcję.

Zapomniałem jeszcze napisać, że co z tego, że będziesz miał np. 11 godzin zapisu, tylko zapomnieli dodać ile zapasowych baterii będziesz musiał kupić, po minimum 120 zeta każda żeby to wykorzystać na jednej sesji. Archiwizować filmy możesz sobie na komputerze, a nie na dysku kamery.
 
Ostatnia edycja:

momo90

New member
naprawde te camery z hdd to taka porażka??

a z tego co byś polecił:

SONY HDR-CX115E
SONY HDR-CX155E
PANASONIC HDC-SD66
Canon LEGRIA HF R18

o i jeszcze takie doś fajowe znalazłem JVC GZ-X900

te w cenie ok 2k mają rozsądne parametry
 
Ostatnia edycja:

sluuurp

New member
Jeśli chodzi o mnie wybrał bym PANASONIC,a HDC-SD66, a to z tego powodu, że ma optyczny system stabilizacji obrazu Power O.I.S. oraz inteligentny tryb automatyczny (iA, Intelligent Auto). Czasami się to przydaje jak chcemy bardzo szybko coś sfilmować wtedy kamera zrobi za nas wszystko, bez czasami żmudnych ustawień. No i jeszcze optyka. Panasonic robi to co wymieniłem bardzo dobrze.
Zaznaczam tylko, że jest to moje zdanie, a wybór należy do Ciebie.

JVC mają makabryczny pasek laserowy do poruszania się po menu na wyświetlaczu, który doprowadzi Ciebie dość szybko do białej gorączki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry