JVC 42" S90 czy Sony KDL40-W4000???

Marek27BB

New member
witam, ponawiam wątek odnośnie doradzenia co wybrać jak w/w temacie.

icon1.gif
trudny wybór
Witajcie, chce w przyszłym tygodniu kupic w końcu TV. mam tylko dylemat. nie widziałem JVC S90 na zywo jak świeci, choc Kiki pisał ze jest extra. natomiast drugi TV- Sony W 4000- widziałem na żywo i wzbudził moje uznanie.po wgłębnej analizie obrazu w róznych scenach i przy ciemnym pomieszczeniu nie zauważyłem żadnego cloudingu, a jeśli owy u kogoś występował to każdy pisał ze był widoczny przy wyborze źródła bez sygnału. przy oglądaniu programy, filmy czerń jest kruczo czarna i kolory super. i dlatego juz poruszany przeze mnie temat czy sony W 4000 czy JVC S90 nadal nie jest rozwiązany. proszę Was w tym poscie o wyrażanie swoich sugestii co wybrać. Sony przewyższa JVC np tym ze ma panel 10 bitowy z dobrym procesorem obrazu, funkcje 24 klatek, złącze USB, możliwość podłączenia kompa, inne dobre funkcje, kontrast statyczny 20000:1. a co JVC proponuje? czytałem opis na stronie JVC Polska, nie wiele tam pisza, nie wiem tez jak zaawansowany jest procesor Dyna PIX i dlaczego kontrasty są tak niskie(7500:1 oraz 1300:1)proszę napiszcie!!!będe wdzięczny, dziękuje

moje warunki:
pokój 20 m2 na poddaszu, dobrze oświetlony,
odległóść od TV 3,5 do 4m
TV ma stać
ilość osób przed TV: 2-4
co ma być oglądane: aktualnie Telewizja N, DVD, czasami komp, konsola, w przyszłości Blu ray
Podłączone przez HDMI zarówno Dekoder N-ki jak DVD
wymagania i ozekiwania: dobra czerń, naturalne kolory, jakość, solidność, przyszłościowość zastosowań, płynność obrazu i dobre skalowanie(bez rozciągania)

CENA: do 3600zl (zakup przez internet)
 

pintr

New member
Dlaczego zakładasz dwa takie same tematy ?A jakby dobrze popatrzeć to nawet i trzeci by się znalazł o tej samej treści ?????
 
Ostatnia edycja:
Do góry