(nowość) JVC DV1 - (lt-37dv1, lt-42dv1, 47) (wkrótce) test , opinie, wszystko o serii

Daniel07

New member
Sathumax napisał:
Ja dzisiaj tez zakupilem ten model.
Niestety kanaly SD nadal nie sa takiej jakosci jak na standardowym ekranie.
A pozatym fajna zabawka
Standardowym czyli jakim - kineskopowym? A przeprowadziłeś kalibrację?
Jak będziesz bogatszy w doświadczenia i go trochę potestujesz to daj znać, bo nie wiem czy gratulować zakupu czy nie;)

Edit: DV1 na dniach powinien być do obejrzenia na Kasprzaka 3 :)
 
Ostatnia edycja:

kleobobi

New member
Grzegorz82 napisał:
Mam pyatnie ktory LCD bedzie lepszy DV1 czy samsung B650 czy moze poczekac serie JVC HB1 ?
Witam mam Samsunga 32 650 i Jvc 42r 90 i prawda jest taka Samsung ma pelno gadzetow typu internet ,filmy z usb itp,mpg4.Ale czy to najwazniejsze , no nie obraz to sie liczy a tu akurat Samsung to przegrywa z kredesem Samsung obraz sztuczny ,powloka odbija swiatlo ,osoby wygladaja o kilka kilo wiecej .Poprostu slabo. Teraz juz wiem ze nastepny tv bedzie Jvc powiem tak wybor nalezy do ciebie .
 

Daniel07

New member
Naprawdę nikt więcej nie posiada tego JVC? Czy nikt nie może się podzielić wrażeniami z użytkowania? Jak ze skalowaniem, jak wygląda sygnał SD, jak analog?
Za parę dni już czerwiec a w sklepach o DV1 ani słychu ani widu :( a jak na razie JVC jest moim faworytem :)

Pozdrawiam jego użytkowników i zachęcam do skreślenia paru zdań ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=40313 - tu masz test
i wpisy użytkowników również :D

Odzwierciedlenie jest tak rzeczywiste że trudno jest stwierdzić gdzie kończy się obraz z telewizora a gdzie ujęcia bezpośrednie.
055_P1180778.JPG
 
Grzegorz82 napisał:
Czy coś wiadomo, kiedy nowe modele (seria HR1 i HB1 ) będą sprzedaży w PL ?
Witam,

Posiada ktoś jakieś informacje na temat tych modeli, dane techniczne, ceny..?
Czy są to modele wyższe niż DV1?
Dzieki
Pozdrawiam
 

Hartson

New member
Bez reklam
Kiki, a może orientujesz się, kiedy model Blu-ray JVC XV-BP1 (pokazany na tej konferencji) będzie dostępny ? Bo jak dotąd to nigdzie go nie widziałem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
blu ray i TV Hrb1 -wchodzą na dniach
42 hrb1 - jpeg 4/ dvbs / i inne kosztować ma 300 zł niż 42DV1
Blu ray. - 1699 zł
 

qxp

New member
ciekwa cena na DV1

W gdańskim MM można zobaczyć i kupić JVC DV1.
Bardzo ładna linia. Obecnie trwa promocja, MM sprzedaje (bez tzw. VAT'u), pierwotne ceny podzielił przez 1,22, tak więc obecnie jest:
42 DV1 za 4990,
37 DV1 za 4050.

Pozdrawiam
 

Grzegorz82

New member
kiki napisał:
Znam sklepy gdzie z Vatem jest znacznie taniej :D .
A możesz zdradzić jakie to sklepy ;)

I mam jeszcze jedno pytanie czy warto czekać na serie HB1 czy brać samsunga B650 ? Chodzi mi o jakość obrazu SD i jakość wykonania
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nowe modele JVC dopiero jak wejdą możemy dokładniej ocenić - dziś to wróżenie z fusów.
 

bartek12345

New member
Ogólnie uwazam ze ceny Dv1 w Polsce sa mocno przesadzone, bo jak wytlumaczyc ze w sklepie w Irlandii cena za 42" wynosi 999e?????????to okolo 4350zl.Pamietajmy takze ze koszty transportu z Polski z Kwidzynia gdzie jest on produkowany przez calá europe dla dysrybutora z wysp sa takze wysokie no i magazynowanie i prowizja dla sprzedawcow jest parokrotnie drozsza.Zdaje sobie sprawe ze to nowosc ale uwazam ze ceny powninny byc w sklepach okolo 4100zl za 42" i 3700zl za 37" a na necie odpowiednio nizsze srednio od kilku do kilkunastu procent-procudent i wszyscy i tak wyszliby na swoje.Wracam dopiero we wrzesniu i narazie mi sie nie spieszy ale jak ten tv bedzie tak oblednie drogi to chyba zwroce sie w kierunku Philipsa 8404 ktory jest tylko 1cm grubszy ma super cienka ramke no i ambilight ktory jak komus to przeszkadza moze wylaczyc-na dzien dziejszy w sklepach netowych jest za 3498zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(o 100hz i innyc bajerach elektronicznych ktorych odpowiedniki sa w JVC nie wspomne).Nie wiem moze taka jest polityka tej firmy ,ze narazie calá produkcje popycha na zachod i jak tam sie zapelnia magazyny to zejdzie z cenami w Polsce gdzie ten model jest produkowany ale postepujac w ten sposob moze sobie narobic wiecej szkód niz pozytku.
 
Do góry