(nowość) JVC DV1 - (lt-37dv1, lt-42dv1, 47) (wkrótce) test , opinie, wszystko o serii

Kac309

New member
Wystarczy ustawić najniższa czułość, najkrótszy czas migawki, największy otwór przesłony. Sam nigdy nie próbowałem robić takich zdjęć, ale teoretycznie nie powinno być problemów.
 

kapsell

New member
Bez reklam
mmmmmm

hmmm, tez sobie tego jakos nie wyobrazam, postaram sie wrzucic pare fotek np. z Forzy Motorsport 3 tam sie duzo dzieje, ale w przyszlym tygodniu bo mi xbox360 wtedy dowioza...
 

Kac309

New member
Moze troche mnie ponioslo, ale wydaje mi sie, ze nie jest to jakies "aj waj" przy tym co obecnie potrafia cyfrowki. Do tego typu porowan polecam Grid'a, ktory niemilosiernie obnaza mozliwosci naszych LCD.

Kiki tobie przede wszystkim polecam testy na tej grze. Jestem w stanie nawet przysponsorowac ten tytul dla dobra przyszlych uzytkownikow naszego forum. Wyslij mi dane adresowe na priv, bo zapewniam Cie, ze Moto Gp i Forza 2 to maly pikus przy tym tytule ;)
 

Max78

New member
Do fot z krotkim czasem migawki, potrzebny jest aparat ('kumpakt' albo 'luszczanka' jak mawiaja niektorzy), w ktorym jest mozliwosc RECZNEGO ustawienia (przynajmniej) czasu otwarcia migawki. Im krotszy czas migawki mozna ustawic, tym lepiej. Ale dobrze, zeby jeszcze przyslona byla 'duza' (niska wartosc przyslony = wiekszy otwor = wiecej swiatla wpada = dobrze naswietlone foto na krotkim czasie otwarcia migawki -> w duzym uproszczeniu). :)
Lustrzanka podstawowa, albo zaawansowany kompakt i bez wiekszego problemu zrobisz foto, o ktorym piszesz :)
 

PiotrM_

New member
Panowie, co Wy chcecie fotografować? Bo nie bardzo rozumiem...
Żeby sprawdzić input Lag, potrzebujecie monitora CRT jako wzorca, zasilanego tym samym sygnałem co testowany TV.
 

mario_p

Member
Mam pytanko, czy w DV1 można opisać sobie nazwy wyjść/wejść? Chyba samsung to ma i jest to dosyć fajne bo ciężko zapamiętać które do czego ;)
Macie jakiejś uwagi co do tego tv, w połowie marca mam zamiar zamówić go u Kikiego więc może mnie jeszcze ktoś przekona do czegoś innego?:hmm:
 

Max78

New member
Jest możliwość przypisania nazw z listy - np. VHS, DVD, Blu-ray, DVR, CAM(DVC), STB, SAT, GRA, WZMACNIACZ. Nie bawiłem się dalej, ale być może jest możliwość zmiany tych nazw/opisów.
 

bobik007

New member
Bez reklam
ja osobiście żadnego smużenia czy innych niepokojących rzeczy nie zauważyłem jeśli chodzi o ps3, a oko mam wyczulone na takie sprawy, telewizorek polecam z czystym sumieniem zarówno do tv jak i grania na PS3,ale najlepszą sprawą jest prezentacja w domu, u mnie jvc wygrał z sony i toshibą, jak będę miał więcej czasu postaram się zrobić mały foto-test, pozdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
też mam w domu i nie ma żadnego smużenia i nigdy nie było - jak ktoś opowiada takie dyrdymały - to oznacza że nie widział tego telewizora i opowiada "głodne kawały"
 
Do góry