(nowość) JVC WX70 - (lt-42wx70) test , opinie, wszystko o serii

rpa

New member
Mam wrażenie że profesjonalne matryce wogóle mają gorszy "czas reakcji" na papierze np. Eizo.
Opisze mój przykład - kupiłem około 6 lat temu monitor Neovo F-317 i pomimo tego że wszyscy teraz powiedzą że to strasznie wolna matryca bo ma 25ms, kompletnie na dobrym sygnale nie widze smużenia. Co ciekawe na kartach graficznych Nvidia nie dało się go używać - sprawdzałem kilka. Dopiero z karty ATI było extra. W tym momencie chwilowo mi służy nawet za TV bo podobnie jak tytułowy JVC ma wejścia AV,oczywiście bez HDMI.
Przypuszczam więc że w tym modelu JVC może to być kwestia zarówno przyzwyczajenia jak i "wygrzania matrycy" jakkolwiek dziwnie to brzmi.
Ostatnio widziałem u klientów 2 Toshiby z zeszłego roku niższej klasy z promocji w marketach i te sztuki to miały wręcz koszmarne smużenie - kompletny dramat.
Na Panasonikach z IPS Alpha faktycznie nic takiego nie występuje. Jak nie ten JVC to kupię 37" serii G10. Serie G15, V i G10 raczej powinny mieć identyczny tor obróbki obrazu. Różnią się multimediami, przynajmniej w opisach. Panele IPS Alpha oglądałem przez ładne klikaset godzin i naprawdę mi pasują.
Zamiast tego dedykowanego tunera proponuję tuner COMBO sat + naziemna tv. Niedługo powinno pojawić się sporo modeli dla TVP, razem z kartami dla min. TVP HD. O ile oczywiście TVP wogóle nie wycofa się z platformy na Astrze.
Teraz używam tunera sat Opticum 9500 HD i mi zupełnie wystarcza a cena ok. 750zł
 

wir61

New member
Do KIKiEGO.

Czy ten Tv był testowany z tunerem czy bez.
Bo w tunerze są podobno jakieś poprawiacze SD czy cos koło tego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tunerów nie ma i nie będzie nigdzie w Europie.
JVC wycofał ofertę z rynku.
Testowany był bez tunera .
 

wombat193

Member
Co się dzieje z JVC

Czy ktoś wie co się dzieje z tą firmą JVC? Czy będą jakieś nowości????
Co się stało z DV1 oraz WX70? Nigdzie ich nie można kupić, szczególnie WX70, a jak gdzieś się pojawi to tylko obrazek i to jeszcze w takiej cenie, że "cenka opada" :((
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
42Wx70 są w sprzedaży.
42DV1 i 37 DV1 - końcówki sprzedaży zapasów.
Modele HB1 42,37,32 - końcówki sprzedaży.
W sprzedaży są modele pro 46 i 32"
W USA i Japonii sprzedaż idzie normalnie.
W Europie prawdopodobnie nowości kwiecień ,maj 2011
 
Do góry