Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć HDforum > Video > LCD > JVC > (nowość) JVC WX70 - (lt-42wx70) test , opinie, wszystko o serii
Odpowiedz

Sklep audiovideo.com.pl

Meldunek: Mar 2005
10-10-2009, 21:23
Domyślnie

Cena na całym świecie podana jest bez tunera
I w każdym przypadku nie potrzebujesz oddzielnego również w przypadku
Kablowki
Jakość kolorystyki - najwyższa klasa światowa
płynność do sygnału Twojego wystarczy
Z całą reszta zgadzam się z testem i z poniższym wpisem .a Teraz po obniżce ceny oferta jest rewelacyjna
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Member

Meldunek: Jun 2006

10-10-2009, 21:34
Domyślnie kiki

tzn, tuner tak na prawdę nie jest potrzebny?? wiem, że obecnie kablówki są cyfrowe i także dostarczane przez własny tuner. Ale chyba gdyby chcieć podłączyć go do anteny dachowej (słynna już w PL cyfrowa TV naziemna) to nie da rady bez tunera TV????? na razie mi się na to nie zanosi, ale rozumiem, że jakby co mogę go sobie później dokupić. Czu uważasz, że ten model (WX 70) ma lepszy obraz od DV 1 ( i dźwięk). Bo design i wykonanie to bajka (jak dla mnie). Gdzieś czytałem, że WX 70 bardzo lekko, ale jednak smuży. Prawda li to??
Odpowiedź z Cytatem
Archie jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Nov 2008

10-10-2009, 21:53
Domyślnie

Cytat:
Napisał Archie
Bardzo poważnie rozważam zakup WX 70. Ale także Philipsa 9664 i Sharpa LE 700, no i oczywiście JVC DV1. I właśnie! Kiki jak to jest? Kupując WX 70 ( anie DV1) w cenie JEST czy NIE ten zewnętrzny tuner?? Oczywiście mając np tuner Polsatu czy N-ki nie potrzebuję tunera w TV. Jednak co będzie jak przejdę za rok na kablówkę? Tuner więc musi być. Czy cena JVC WX 70 obejmuje ten tuner czy też trzeba płacić dodatkowo?? W sowim poście powyżej sugerujesz, że ten tuner to coś więcej, a więc , że ma elektronikę poprawiającą jakość obrazu (dobrze rozumiem?). Czyli zakup WX 70 z tunerem nawet jak ktoś ma platformę cyfrową i nie ma zamiaru z niej rezygnować jest sensowny! (lepsza jakość obrazu niż puszczona bezpośrednio do WX 70 jako monitora z np tunera N-ki czy CP??) Czy mógłbyś (albo ktoś kto kupił WX 70) tę sprawę wyjaśnić. Czy WX 70 ma według Ciebie wyraźnie lepszy obraz niż DV1? (zwłaszcza płynność, oglądam dużo sportu). Pozdrawiam
Ten telewizor posiada tylko tuner DVB -T do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej.natomiast nie posiada wbudowanego tunera DVB-C do kablówki ,ani też tunera DVB-S do odbioru satelitarnego,tak więc z tego telewizora nie oglądniesz kablówki ani też programów satelitarnych.
Jestem zaskoczony że nie zdecydowałeś się na dwa pozostałe telewizory są po prostu pod wieloma względami lepsze od JVC.Ja osobiście wybrałbym Philipsa 9664.Ale wybór pozostawiam Tobie,gdyż to nie ja kupuję sobie telewizora.
Odpowiedź z Cytatem
vienna1980 jest offline
reklama

Member

10-10-2009, 22:06
Domyślnie vienna 1980

nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Dla czego nie mogę oglądać kablówki czy programów satelitarnych?? przecież mając np kablówkę cyfrową dostaję tuner, a mając Cyfrowy Polsat np też ma Tuner Sat, a telewizor jest i tak tylko monitorem (programy zmieniasz pilotem od tunera sat!). Co do Philipsa i Sharpa. Nie zrezygnowałem z nich, ale z tego co sam miałem (warunki sklepowe) okazję widzieć i testu Kikiego jakośc obrazu JVC WX 70 jest fenomenalna, zaryzykuję, że lepsza niż Ledowego Sharpa i faworyzowanego Philipsa
Odpowiedź z Cytatem
Archie jest offline
Member

10-10-2009, 22:08
Domyślnie

oczywiście "dlaczego" a nie "dla czego"
Odpowiedź z Cytatem
Archie jest offline
Sklep audiovideo.com.pl

Meldunek: Mar 2005
10-10-2009, 22:20
Domyślnie

Wolę jednak opierać się na testach własnych ,opiniach tych
co widzieli i mają w domu , specjalistach światowej klasy , specjalistycznych salonach Nikona , niż na powyższym wpisie "vienna"

Jeśli będzie Ci potrzebny tuner - to mają to
również nagrywarki

Ostatnio edytowane przez kiki ; 10-10-2009 o 22:22
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Nov 2008

11-10-2009, 07:38
Domyślnie

Cytat:
Napisał Archie
nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Dla czego nie mogę oglądać kablówki czy programów satelitarnych?? przecież mając np kablówkę cyfrową dostaję tuner, a mając Cyfrowy Polsat np też ma Tuner Sat, a telewizor jest i tak tylko monitorem (programy zmieniasz pilotem od tunera sat!). Co do Philipsa i Sharpa. Nie zrezygnowałem z nich, ale z tego co sam miałem (warunki sklepowe) okazję widzieć i testu Kikiego jakośc obrazu JVC WX 70 jest fenomenalna, zaryzykuję, że lepsza niż Ledowego Sharpa i faworyzowanego Philipsa
Posiadając telewizor z wbudowanym tunerem DVB S,nie potrzebujesz wówczas osobnego dekodera satelitarnego,gdyż moduł wraz z kartą wkładasz do gniazda w telewizorze i odbierasz np.Cyfrowy Polsat bez dodatkowego dekodera,tak samo sprawa wygląda w przypadku tunera DVB-C w telewizorze,z jednym ale,kablówka nie może parować kart.
Natomiast JVC WX70 nie posiada wbudowanych tych tunerów i niestety będziesz skazany na osobne dekodery.
Natomiast co do nagrywarek to na razie żadna z dostępnych w Polsce nie posiada tych tunerów.ale wydaje mi się że lepiej posiadać te tunery w telewizorze niż w nagrywarce.
Odpowiedź z Cytatem
vienna1980 jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania