Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć HDforum > Video > LCD > JVC > (nowość) JVC WX70 - (lt-42wx70) test , opinie, wszystko o serii
Odpowiedz

Wspiera forum

Meldunek: Jan 2008
07-08-2009, 11:59
Domyślnie

Jak ma się płynność w tym TV w porównaniu do Panasonica V10 ? Nadaje się do sportu ?

Meldunek: Feb 2005

Sklep audiovideo.com.pl

Meldunek: Mar 2005
07-08-2009, 18:39
Domyślnie

ale po jakim złączu masz na myśli ?
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Jan 2008
07-08-2009, 18:47
Domyślnie

Po HDMI, np. mecze z Nsport

Member

Meldunek: Feb 2008
07-08-2009, 20:17
Domyślnie

Po tym teście: http://www.trustedreviews.com/tvs/re...42in-LCD-TV/p1
widać że raczej słabo z płynnością w szybszych scenach i przydatnością tego tv do oglądania sportu...
ale za tą jakość obrazu to można wszystko wybaczyć
Odpowiedź z Cytatem
srekal34 jest offline
Sklep audiovideo.com.pl

Meldunek: Mar 2005
08-08-2009, 01:07
Domyślnie

ale to idzie bez wspomagania tunera. Z tunerem załączają się procesory poprawiajace płynność.
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Sep 2006
16-09-2009, 16:39
Domyślnie

Zakupiłem ten model jvc. Pierwsze wrażenie " jaki ten monitor lekki" faktycznie matryca z nogą waży 12 kg a sam wygląd jest znakomity, cienka ramka pokryta imitacją skóry plus dokręcane na życzenie głośniki od dołu sprawują że tv wygląda drapieżnie i high-end
Po podłączeniu konsol i pc zacząłem kalibracje spyderm (na razie dla trybu dzień) Obraz jaki po skończonej pracy mi się ukazał spowodował opad szczęki. Doskonałą i głęboka czerń ze znakomitymi szczegółami(według testów ten monitor/tv ma najgłębszą czerń spośród lcd nie licząc LED LCD z Local daiming 0,01 cd/m2 - coś pięknego) Czerń jest bogatsza i imho zdecydowanie lepsza niż w samsung a956 czy sony x4500(brak efektu halo i znacznie większa szczegółowość) . Kolory to coś co trzeba zobaczyć samemu, nie bez kozery na avforum przyznano ocenę refernece temu tv/monitorowi kolory wylewają się z ekranu, nie są przekłamane czy wyprane, są takie jakie być powinny. Osobne zdanie należy się głośnikom, które jak na tv grają znakomicie i doskonale komponują się z wyglądem tv/monitora.
Filmy, gry na tym tv to czysta przyjemność obsługa pc jest znakomita, czytelna, ostra czcionka. Oczywiście są i minusy, występuje lekki juderr (ale obraz nie licząc kilku scen jest płyny jak rozgrzane masło na patelni teflonowej).
Jak większość z nas trzymałem się kilku wybranych marek (sony,samsung, panasonic, sharp) ale to co pokazało mi jvc z tym modelem pozawala mi spokojnie oczekiwać na oled przez najbliższe 4 lat

Na razie nie kupowałem tunera i raczej nie zamierzam (uznaje tylko HD) więc ciężko mi napisać jak się sprawuje. A i imput lag po kalibracji jest mniejszy niż 20 ms

http://www.avforums.com/reviews/JVC-...or-Review.html

http://www.trustedreviews.com/tvs/re...42in-LCD-TV/p1

http://hdtv.com.pl/forum/showthread....608#post394608

http://www.av.com.pl/index.php?art=825

Wszyscy potwierdzają to znakomity tv jeden z najlepszych lcd Miałem a786/a956, w4000/4500 x4500 i z5500 i żaden z nich nie ma szans z jvc

Ostatnio edytowane przez qazar ; 16-09-2009 o 17:07
Odpowiedź z Cytatem
qazar jest offline
Member

Meldunek: Jun 2006

10-10-2009, 20:37
Domyślnie Kiki poradź!

Bardzo poważnie rozważam zakup WX 70. Ale także Philipsa 9664 i Sharpa LE 700, no i oczywiście JVC DV1. I właśnie! Kiki jak to jest? Kupując WX 70 ( anie DV1) w cenie JEST czy NIE ten zewnętrzny tuner?? Oczywiście mając np tuner Polsatu czy N-ki nie potrzebuję tunera w TV. Jednak co będzie jak przejdę za rok na kablówkę? Tuner więc musi być. Czy cena JVC WX 70 obejmuje ten tuner czy też trzeba płacić dodatkowo?? W sowim poście powyżej sugerujesz, że ten tuner to coś więcej, a więc , że ma elektronikę poprawiającą jakość obrazu (dobrze rozumiem?). Czyli zakup WX 70 z tunerem nawet jak ktoś ma platformę cyfrową i nie ma zamiaru z niej rezygnować jest sensowny! (lepsza jakość obrazu niż puszczona bezpośrednio do WX 70 jako monitora z np tunera N-ki czy CP??) Czy mógłbyś (albo ktoś kto kupił WX 70) tę sprawę wyjaśnić. Czy WX 70 ma według Ciebie wyraźnie lepszy obraz niż DV1? (zwłaszcza płynność, oglądam dużo sportu). Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytatem
Archie jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania