42'' jaki ?? trudny wybór

ALEX-77

New member
Witam
Przymierzam się do kupna jakiegoś LCD napewno zdecydowałem że ma to być 42'' ewentualnie 46'' odległosc ogladania to 2,5 do 3 metrów pokój dość nasłoneczniony ale ogladanie przewaznie wieczorem telewizor miał by służyc głównie do sygnału SD w przyszłości moze jakaś n-ka czy Cyfra+ no i do podłaczenia laptopa ,czytam to forum już od jakiegos czasu ale nie mogę się zdecydować czy ma być to FULL HD ?? dośc dobrze oceniany przez ludzi jest model JVC LT-42R90BU ,każde porady mile widziane.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
JVC 42 R 90 + kalibracja + dobry sygnał za zaoszczędzone pieniądze a efekt
http://www.cinematic.pl/wiedza/kalibracja_obrazu.html
024_P1130137.JPG



009_P1130022.JPG


016_P1130092.JPG
 

kantrusy

New member
S90bu

ALEX-77 napisał:
Witam
Przymierzam się do kupna jakiegoś LCD napewno zdecydowałem że ma to być 42'' ewentualnie 46'' odległosc ogladania to 2,5 do 3 metrów pokój dość nasłoneczniony ale ogladanie przewaznie wieczorem telewizor miał by służyc głównie do sygnału SD w przyszłości moze jakaś n-ka czy Cyfra+ no i do podłaczenia laptopa ,czytam to forum już od jakiegos czasu ale nie mogę się zdecydować czy ma być to FULL HD ?? dośc dobrze oceniany przez ludzi jest model JVC LT-42R90BU ,każde porady mile widziane.
Sluchaj tez sie meczylem z zakupem ale wczoraj nabylem S90 i jest bomba ! ! ! za dobre pieniadze super TV ! ! ! naprawde warto go kupic chodzi super jest elegancki , cienki i naprawde widac jego klase w porownaniu z tv znajomych plazma i lcd gdzie oni sie zachwycali a w porownaniu S90 to jak dzien do nocy -kolory , konty, skalowanie, suuuper! ja kupilem za 3400,- wart grzechu !!!
 

luk_gb

New member
witam,
ja takze probuje sie zdecydowac na konkretny model :confused:
choc wybor marki wlasciwie juz przesadzony :cool:
i tu mam pytanie, w innym watku Kiki pisal od dosc duzych rozniach pomiedzy wersja S90 a R90 zas wg specyfikacji na stronie JVC roznice sprowadzaja sie wlasciwie do spraw design'u.
czy mozecie podpowiedz czy warto doplacic do S90 jesli jedynym kryterium jest jakosc obrazu?
pozdrawiam
 

ALEX-77

New member
kantrusy napisał:
Sluchaj tez sie meczylem z zakupem ale wczoraj nabylem S90 i jest bomba ! ! ! za dobre pieniadze super TV ! ! ! naprawde warto go kupic chodzi super jest elegancki , cienki i naprawde widac jego klase w porownaniu z tv znajomych plazma i lcd gdzie oni sie zachwycali a w porownaniu S90 to jak dzien do nocy -kolory , konty, skalowanie, suuuper! ja kupilem za 3400,- wart grzechu !!!
No tak ale ten model nie ma 100Hz jak natomiast sobie radzi w szybkich scenach np.piłka nożna itd.. nie smuży ??nie ukrywam że ten właśnie element jest dla mnie bardzo ważny.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
poproś o prezentację w domu.
Nie znam lepsze możliwości abyś sam się przekonał co do jakości i płynności obrazu.
 

kantrusy

New member
ALEX-77 napisał:
No tak ale ten model nie ma 100Hz jak natomiast sobie radzi w szybkich scenach np.piłka nożna itd.. nie smuży ??nie ukrywam że ten właśnie element jest dla mnie bardzo ważny.
:eek:k: ja ogladalem pilke, skoki na motorach i nie widze smug , a wiesz ze sygnal (jakosc) ma tez znaczenie a za takie pieniadze masz naprawde fajny i nowoczesny tv, cieniutki z fajnym dzwiekiem i obrazem a i konty super oraz kolory,a i laski jak chodza to nie sa grube i niskie. Prezentacje zamow jak chcesz ale wiedz ze oni tam maja ok 1000 drozej.
 

plesniak

New member
Tez się zastanawiam nad tym TV. Straszne rozbieżności cenowe są od 3300 w maxmedia do 5800 w audiovideo.com.pl.
Kiki wysłał mi jeszcze kilka innych propozycji ale po przejrzeniu forum wybór tego LCD będzie chyba najlepszy.
 

kantrusy

New member
plesniak napisał:
Tez się zastanawiam nad tym TV. Straszne rozbieżności cenowe są od 3300 w maxmedia do 5800 w audiovideo.com.pl.
Kiki wysłał mi jeszcze kilka innych propozycji ale po przejrzeniu forum wybór tego LCD będzie chyba najlepszy.

polecam wam portone.pl

Adres do korespondencji:
PO Capital Sp. z o.o.
ul. Pyskowicka 14
41-807 Zabrze
E-mail : info@portone.pl
sklep sprawdzony sam tam kupilem !

Naprawde JVC super !::banned:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
o ceny pytaj na priw - to sporo zaoszczędzisz :D .
A środki które zostaną przeznacz na sygnał HD.
 

luk_gb

New member
kiki czy wg Ciebie warto inwestowac w serie S zamiast w R jesli jedynem kryterium jest jakosc obrazu?
Jesli zdecyduje sie na prezentacje w domu to bede chcial sprawdzic dwa zupelnie rozne telewizory (LCD vs plazma) a co do tego, ktore konkretnie modele to beda mam nadzieje dokonac wlasciwego wyboru po lekturze forum ;)
 
Do góry