Jvc Gz Hd3e

ugly1976

New member
Witam!!! Mam takie pytanie -problem.Zgrałem na dysk twardy komputera material z kamerki JVC GZ HD3E ok 55GB z rozszerzeniem .TOD Potrzebowalem zwolnic dysk na inne nagranie.Teraz po sformatowaniu dysku na kamerce chcę z powrotem wrzucic ten material z rozszerzeniem .TOD(tak nagrywa ta kamerka),poniewaz kamera jest kolegi i material tez.Przy zgrywaniu z kamery na komputer przez kabel USB dolączony do kam nie bylo żadnego problemu.Teraz jednak jak chce zrobic to w drugą stronę(czyli wrzucic to z powrotem do kamery) wyskakuje mi komunikat ze "nie moge tego skopiowac na dysk.Dysk chroniony przed zapisem.Spróbowac zdjąc to zabezpieczenie".Proszę wiec o pomoc jak wrzucic ten material z powrotem na kamerke(na pewno to zabezpieczenie dysku przed zapisem gdzies mozna wylaczyc?!) lub moze ktos zna inny sposób jak to zrobic.Proszę o PILNĄ odpowiedz.Z góry wielkie dzieki.Pozdrawiam.Paweł
 

darekgz5

New member
mam podobny problem z gz5 ,transfer jest jednokierunkowy dotyczy to dysku i kart pamięci. serwis jvc odpowiedział mi że niema możliwości zapisu na hd kamery.najlepsze ze oprogramowanie dołączone do kamery daje możliwość stworzenia pliku wideo z rozszerzeniem tpd i co ztym robić
 
Do góry