JVC LT-42R90BU vs JVC LT-42R90BU

sebano2

New member
JVC LT-42R90BU vs JVC LT-42S90BU - pytanie do bardziej zorientowanych, czym róznią się oba modele poza ceną (ok 1000zł). W porównywarce nie widze istotnych różnic (niewielkie w rozmiarzee)?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
seria S 90 - ma inną matrycę , ma cienka ramkę , połowę mniejszy pobór mocy
większą płynność i lepsze skalowanie / lepsza elektornika i szybsze procesory ruchu/
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=27285 - tu masz test.

Czystość obrysu i skalowanie jak dla lcd 50 Hz - jest bardzo dobre. Nie zostawia dorysowań przy dobrym sygnale SD.
002_P1010012.JPG
 

Jargus

New member
a ja mam takie pytanie czemy jvc przypisuje poszczegulnym gniazdą hdmi konkretny sprzęt np pod 1 tuner tv pod 2 dvd a pod 3 kamera? ja mam pod 2 tuner i co ? oznacza to ze to zle a gdzie niby mam konsole podpiąć? :) lekko to dziwne.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Nie bardzo rozumiem. Mam 42S90 i pod hdmi1 mam DVD, pod hdmi2 tuner sat.
O co chodzi ? Gdzie jest tak napisane ?
 

Jargus

New member
tak jest w instrukcji no chyba ze to tylko przykładowe podłączenie. no ale przy hdmi 1 są cyferki 1/2 a przy hdmi 2i3 tylko 1 cyferki te oznaczają jakość połączenia. przeciez hdmi to hdmi nie ma przeciez róznej jakości. dlatego zgupiałem. No bo faktycznie pod hdmi 2 mam lepszą jakość n-ki. Już nic nie rozumie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ponieważ masz tylko trzy mozliwosci zamiany HDMi - więc nawet jak poprzekładasz kabelki wg własnego uznania , sam wybierzesz co będzie Ci pasowało.
U mnie nie ma żadnej różnicy.
 
Do góry