Lt 32 Da9 Bu

etomk

New member
witam! albo zle szukam albo poza zainteresowaniem forumowiczow pozostaje ten model jvc. przeszukujac forum i watki mam komunikat ze nie znaleziono wynikow o podanych parametrach. pomozcie, a jezeli ktos mial stycznosc z tym modelem to prosze o wrazenia. waham sie pomiedzy nim a d44e sharpa i r3500 tochiby. pzdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
JVC ma najbardziej skrupulatny obrys , świetna wyrazistość przedmiotów czy postaci na ekranie.
 

sir_skiner

New member
kiki, moglbys podac optymalne ustawienia dla tego modelu?
i jak zrobic by telewizor sam wykrywal format obrazu? w tej chwili w trybie auto rozciaga poziomo obraz zarowno emisje 4:3 wypelniajac ekran, jak i 16:9 zostawiajac czarne pasy u gory i na dole.
 

sir_skiner

New member
nikt mnie nie poratuje? nie chcialbym bez sensu mnozyc tematow na forum.

autorowi watku moge polecic ten model JVC. obraz krysztal, dzwiek jak w filharmoni. skalowanie ok. czern, no coz to tylko lcd, ale mysle ze niezla, a poniewaz kolory sa bajeczne, lecz jakby za jaskrawe i przesadzone (na moj gust), to jest pole by jedno i drugie skalibrawac. tylko trzeba wiedziec jak. ja sie nie znam, dlatego prosilem o pomoc.
 

dzwigu

New member
ja rowniez jestem zainteresowany ustawieniami w tym modelu jak i opiniami na jego temat od wczoraj jestem posiadaczem

pozdrawiam
 

toolpusher

New member
dżwięk

Chciałem się zapytać jak jest z dżwiekiem. Bo znalazłem opinię na skapiec.pl gdzie gościu pisze (tyle że o modelu 26DA9) że dźwięk jest fatalny. Możecie cos powiedzieć na ten temat ?
 
Do góry