Kupno JVC LT-42A90

maly440

New member
Witam!
chce kupić JVC LT-42A90BU powiedzcie mi coś o tym tv. będe oglądał tv z kabla UPC, gdzie i na jakich podzespołach są produkowane te telewizorki i jak długo wytrzyma bez awarii, oczywiście stosunkowo w porównaniu do innych marek. Pozdro i dzięki za pomoc
 

gorbiii

New member
Witam. Wczoraj go kupilem i jak narazie jestem zadowolony kosztowal mnie 3350 bo ojciec uwaza ze jak kupowac to tylko w sklepie na necie widzialem 200 zl drozszy full HD. Obras przyjemny przy zwyklej analogowej kablowce. W MM w kaliszu mieli "n" rozdzielone na wszystkie tv i ten wedlug mnie wyswietlal obrasz najlepiej np. Toshiba 32R3500 mimo ze posiada technologie 100Hz wymiekla (tez zastanawialem sie nad 32 ostatecznie zabralem 42). Jezeli planujesz dowiesc go do domu sam to polecam Toyote carine E po wycianieciu tylniej kanapy tv wchodzi na styk;) A tak na serio 42" 'jest na co patrzec
 

maly440

New member
fajnie :) dzięki za odpowiedź, też jutro jade kupić ale mam focusa nie kombi ale mam nadzieje ze wejdzie ;) myśle jeszcze nad Toshiba Regza 37XV500PG bo niewiem czy nie jest lepsza, znaczy wytrzymalsza. A gdzie są składene JVC i jakie mają matryce ?? japońskie czy chińskie jakieś ???
 

gorbiii

New member
Jezeli chodzi o takie szczeguly to nie za bardzo wiem powiem tylko ze porowbywalem obraz z toshiba c 3500 i JVC mial wedlug mnie leprzy obraz. Ale z drugiej strony zgupialem totalnie w tym sklepie i do tej pory nie wiem czy na pewno dobrze zrobilem. Dexyzja nalezy do Ciebie.:p
 

marecki6

New member
Bez reklam
seria C toshiby to modele z najnizszej polki .... przemysl jeszcze TOSHIBE 42x3000 FULL HD... w tej cenie to dobra alternatywa
 
Do góry