Mecze na JVC LT-32A80

walker214

New member
Witam. Mam pytanie do użytkowników JVC LT-32A80, jak ogląda sie na nim mecze na kablówce? Czy faktycznie nie ma smużenia i mecze wygladają jak na CRT? Pozdrawiam.
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Powiem tak , mało który LCD pokaże mecz tak jak CRT a JVC A80 to juz napewno nie pokaże.Ja kupiłem CRT Sony 32 cale za 1000 zł używany specjalnie na ME , 100 Hz i wiem co mam.Jeszcze trochę wody upłynie do takiej jakości i płynności.to jest model podstawowy o który pytasz i jego płynność jest taka jak cena.
 

walker214

New member
Szkoda, sądzilem ze skoro jest tak chwalony za odbiór sygnału SD to i mecze będą wyglądać ładnie. Widać za pięknie by było.
 

Robertus64

New member
Bez reklam
tu jest wiele TV chwalonych za różne parametry , dopiero jak sam kupisz i odpalisz w domu to zobaczysz co masz.ja przestałem kupować na podstawie testów w necie , nigdy nie wiesz kto to pisze i jakie ma intencje.Generelnie cena idzie w parze z jakoscią - trudno za 2 kafle coś dobrego kupic.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
weź pod uwagę JVC 32 a 90 . Wczoraj oglądaliśmy siatkówkę , naprawdę extra / w klasie cenowej/ Największe wrażenie zrobiła czystość obrazu , bez zaszumienia.
 

walker214

New member
kiki napisał:
weź pod uwagę JVC 32 a 90 . Wczoraj oglądaliśmy siatkówkę , naprawdę extra / w klasie cenowej/ Największe wrażenie zrobiła czystość obrazu , bez zaszumienia.

To chyba dość nowy tv bo coś ciężko znaleźć jakieś opinie na jego temat. Ten mecz siatkówki był nadawany z kablówki?
 

kris77

New member
Kiedy test 32A90 ?

Witam
Pytanie kieruję do KIKIego: Kiedy można spodziewać się testu JVC 32A90? Chwalisz ten model w innym wątku jako super sprawiający się z sygnałem SD, i czekam na pełny test. Jak ten model sprawuje się w porównaniu z SHARPem 32D44E? Jak sobie radzi z automatycznym wyborem formatu wyświetlania? Cena jest bardzo podobna i wybór może być ciężki. Szukam dobrego TV do SD i jak się dopcham do telewizora to też :) do PS3. Sharpa widziałem w sklepie i jest super, ale ten JVC też wydaje się być dobrym modelem. JVC A 80 widziałem i naprawdę ładnie grał, więc mam nadzieję że z A90 będzie jeszcze lepiej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
weź pod uwagę opinię że posługujemy się przy ocenie zawsze w klasie cenowej. I możesz ze spokojem sprawdzić A 90 - bo extra i wyraźnie rysuje obraz.
Test będzie za ok. tydzień czasu.
Wszystkie się sprzedały i czekamy na dostawę.
 

SniCroft

New member
Witam,

KIKI kiedy można się spodziewać testu JVC 32A90 - czekamy z upragnieniem na możliwie najszybszy termin :)

Pozdrawiam.
 
Do góry