dlaczego 47" jest maksem w lcd jvc ??

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
i czy ten stan sie zmieni kiedys bo dzisiaj mnie zauroczyl v80 ale 47 cali to malo dla mnie. a tylna projekcja odpada

a mi sie nie spieszy z tym lcd :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie pamietam jakie masz warunki ?
Ale JVC juz rozpoczęło pracę nad modelem 52" . Myślę jednak że wejdzie na jesieni do sprzedaży . Ale skoro nie pali Ci się to możesz być spokojny.
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
mam teraz 50-tke pioneera od Ciebie ktora pojdzie do sypialni a do salonu pojdzie nowe lcd (chyba lcd) pisalem ci priva zreszta. wiec zejsc ponizej 50-tki to nie zejde :) moze byc tylko wiecej. ten jvc bardzo mi sie spodobal (w satrurn- heh). polecales mi sharpa hd-1e do moich warunkow,ale ma nieobrotowa podstawke i wyglad jak dla mie za bardzo klasyczno-oldschoolowy ;)

soniak x3500 dla mnie to porazka designerska (ale o gustach sie nie dyskutuje) a no i boczne katy w Saturnie przynajmniej to mnie nie powalily na kolana. zreszta za ten design za duzo sobie kaza placic.

moj pioneer 507 w pilce noznej to tak slabo jestem z niego zadowolony (to rozmywanie sie mi nie pasi-w cyfrze hd i sd no i teraz w n tez mam lekkie zastrzezenia), wspomianlem tez o meczach w tvp na ktore jestem zmuszony chodzic do kolegi bo u mnie sie nie dalo ogladac - hdmi humax cyfra.

wiec szukam w drugiej technologii i tak raczej do 10 tysi. wychodzi na to ze zf mi zostaje na ten moment, ale pewnie w meczach nie wyrobi. a na tym mi zalezy - wydaje mi sie ze jvc ma sie niezle w tym wzgledzie z tego co czytam
 
Do góry