Jvc Lt-37a80

Derek66

New member
Witam!Jestem zainteresowany tym lcd i mam kilka pytań do użytkowników tego lcd.Telewizor będę oglądał z około 3m.Będę siedział na wprost telewizora.Sygnał z anteny siatkowej(potem któraś platforma cyfrowa).Oglądam dużo filmów i koncertów na dvd(odtwarzacz Samsung HD-945).
Chciałem zapytać:
1.Jak ten lcd radzi sobie z sygnałem analogowym(antena siatkowa).
Posiadam też dużo koncertów tzw.bootlegów,nakręconych przez fanów lub są to 2,3 kopie z vhs-u.Na zwykłym kineskopowcu jest to jeszcze oglądalne ale obawiam się że na lcd może być tragedia.
2.Jak wygląda sprawa z formatowaniem obrazu 4:3?Podoba mi się jak to robią tv Philipsa.
3.Czy podłączając przez HDMI odtwarzacz dvd jest mozliwość formatowania obrazu 4:3?
4.Czy stopka telewizora jest obrotowa?
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to najtańszy model JVC.
Stopka - nie obrotowa.
Z analogiem radzi sobie dobrze w klasie cenowej.
Słaby VHS - będzie tragedia.
Formatowanie ma super.
Z dvd - będzie extra, z platformy cyfrowej też.
Ale od sprzętu wymagaj tyle ile za niego gotów jesteś zapłacić.
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Rozważ 37 G80 ma staranniej wykonaną obudowę i lepsze głośniki , jest do nabycia za 3190.Ja mam a80 i jakością obudowy nie grzeszy , gra bardzo ładnie jak na klasę cenową a G80 jeszcze lepiej.
Pozdrawiam - Robert.
 

Derek66

New member
obsługa HDMI

Mam jeszcze pytanie odnośnie tego lcd.Czy podłączając ten lcd z odtwarzaczem dvd kablem hdmi wejście hdmi w tym telewizorze w pełni obsłuży sygnał?A dokładnie czy będę miał dzwięk i obraz?Czy nie i będę musiał jeszce dodatkowo podłączyć kablem czincz żeby mieć dzwięk.Czy jakość kabla hdmi ma wpływ na jakość obrazu czy wystarczy ten który dostałem wraz z odtwarzaczem dvd(Samsung HD-945).Pozdrawiam
 

przemo73

New member
Bez reklam
Witam!
Wiem, że temat archaiczny jednak musiałem go odkopać.
Jestem abonentem MM i mam u nich wykupiony multiroom na dwóch tunerach. W jednym pokoju stoi Philips 7008, w drugim omawiamy tutaj JVC. Dowiedziałem się, że nie ma możliwości zastosowania multiroom z jednym tunerem i kartą CAM. Jeśli chcę się pozbyć dodatkowych urządzeń muszę dokupić adapter do telewizora JVC.
Czy wiecie gdzie mogę takowy znaleźć?
Czy musi być dedykowany do tego modelu?
Czy ktoś z Was ma takie rozwiązanie i się sprawdza?

Nie uśmiecha mi się kupno nowego telewizora, tym bardziej że ten JVC gra na prawdę dobrze mimo swojego wieku i jednego upadku ;)
 
Do góry